JAK NA MIMINKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Snažilky 2008

+4
rosnicka21
poupatko8
barbel
Admin
8 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Snažilky 2008 - Stránka 2 Empty snažilky

Příspěvek  petra Thu Nov 27, 2008 11:01 am

Pro babs23 - jo to znám,můžeš dělat cokoliv,zaměstnávat se něčím jiným,ale to podvědomí je hold silnější,než si myslíme....kolem jsou všichni v očekávání,nebo už děti mají..a jen se ptají"a kdy už si konečně pořídíte mimčo?" kdyby to šlo Sad

petra
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 - Stránka 2 Empty Snažilky

Příspěvek  babs23 Thu Nov 27, 2008 5:59 pm

Pro Petru: No jenže nikdo žádný řešení nevidí, už mi nějak docházá síla a hlavně bych chtěla, aby mě pochopil aspoň manžel, ale to se nestane, má už jedno dítě a tuhle situaci nezná. Po ničem jsem tolik netoužila a teď? Jen čekám jestli příjde zase menstruace nebo ne. A když ne, tak jestli se budou opakovat předešlý situace. Pak slyšíš od rodiny: "máte čas!" Začínám být na tuhle větu alergická......Díky

babs23
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 - Stránka 2 Empty snažilky

Příspěvek  petra Fri Nov 28, 2008 2:50 pm

Pro babs23:To já jsem radši rodině neříkala nic,na nějaké podobné dotazy nebo lítostivé pohledy bych fakt neměla. Neutral ... asi některé z nás potřebují více času....však se určitě jednou dočkáme...držím pěsti Laughing

petra
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 - Stránka 2 Empty Re: Snažilky 2008

Příspěvek  poupatko8 Sun Dec 07, 2008 8:09 pm

Jana napsal:Ahoj holky, tak jsem těhotná nakonec chvíli byla, ale neudrželo se Sad . Dostala jsem normálně menzes, ale krvácela jsem čtrnáct dní, zašla jsem k doktorovi a ten mě poslal do nemocnice.
Hodnotu v krvi jsem měla něco přes 24. Ultrazvuk ukázal, že něco v děloze zůstalo, měla jsem předčasný porod. Tak mi odstranili co zůstalo a kupodivu už dvě hodiny po zákroku jsem nekrvácela, jsem tzv. v "šestinedelí" a pak se prý můžeme pokusit o miminko znovu Surprised .
Bude to asi trochu boj..., ale už se zase těším. Taky všem držím palce!!! Jana




jani tak to me moc mrzi:-(že ti to nedopadlo..tak budem zase chvili se snazit a uvidime:-) Surprised

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 - Stránka 2 Empty pregnyl

Příspěvek  hama Wed Dec 10, 2008 4:26 pm

zdravím holky,
pregnyl jsem si taky píchala. A další léky, protože spermie mého muže byly pomalé a nedoběhly. Takže jiná varianta než ICSI nebyla. Nejdýl trvalo přesvědčit manžela, aby šel na spermiogram. Tak 3/4 roku. Pak už šlo vše ráz na ráz. Jsem 2 dny po krevním testu a vyšlo to. před svátkama mám jít na potvrzení ultrazvukem.
Zpátky k léčbě: věřila jsem doktorum (klinika Unica Brno), věřila jsem těm lékům, měla jsem pocit, že konečně znám příčinu předchozích nezdarů, takže teď už všechno vyjde. Byla jsem ráda, že vím přesně, co se který den cyklu ve mě děje, že je to pod kontrolou a nestresovala se. Tak vám držím palce.

hama
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 - Stránka 2 Empty Re: Snažilky 2008

Příspěvek  Kettly Wed Dec 10, 2008 7:24 pm

Ahoj holky Smile Taky se snazime o prcka...Ale je jeste moc brzo...Teprve zaciname,tak snad se brzo zadari...kdyz tak ctu nektery diskuze,tak je fakt pravda,ze to na kazdeho pusobi naprosto jinak...Nekdo vysadi,otehotni hned,nekdo uz dva roky nebere a stale to nejde.Ta priroda je stejne nefer,co? What a Face Mno,at se dari holky!!!

Kettly

Poeet p?íspivku : 3
Age : 36
Registration date : 10. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 - Stránka 2 Empty Re: Snažilky 2008

Příspěvek  Kettly Wed Dec 10, 2008 7:27 pm

Presne tak,tyhle vety vazne miluju...dej tomu cas...Jenze vi nekdo vubec,co je to chtic? Asi ne Embarassed

Kettly

Poeet p?íspivku : 3
Age : 36
Registration date : 10. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 - Stránka 2 Empty snažilky

Příspěvek  poupatko8 Fri Dec 12, 2008 8:02 pm

Kettly napsal:Presne tak,tyhle vety vazne miluju...dej tomu cas...Jenze vi nekdo vubec,co je to chtic? Asi ne Embarassed

máš pravdu že je to těžky ..zkoušíme už nekdě 8 měsíců a stále nic..prostě když se nedaří tak se nedaří

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 - Stránka 2 Empty Re: Snažilky 2008

Příspěvek  Barulátko Thu Dec 18, 2008 1:11 am

Ahoj holky!

Můžu se k vám přidat? My se teď 5m snažíme o druhé mimi a furt nic Mad První dítko se nám povedlo hned napoprvé, tak hlavně manžel začíná být nervozní.

Barulátko

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 18. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 - Stránka 2 Empty Re: Snažilky 2008

Příspěvek  poupatko8 Fri Dec 19, 2008 1:58 pm

Barulátko napsal:Ahoj holky!

Můžu se k vám přidat? My se teď 5m snažíme o druhé mimi a furt nic Mad První dítko se nám povedlo hned napoprvé, tak hlavně manžel začíná být nervozní.

ahojky klidne se k nám pridej..budem jedine radi kdyz se to tu rozroste..asi je nakej blbej vzduch kdyz nam nejdou deti:-(

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 - Stránka 2 Empty Re: Snažilky 2008

Příspěvek  Barulátko Sat Dec 20, 2008 9:48 pm

POUPATKO - DÍKY ZA PŘIVÍTÁNÍ A NEBOJ, ROK 2009 TO JISTÍ . U mě bude nejspíš překážkou kojení malé - sice má už 18m, ale prsem nikdy nepohrdne. Teď mám veliké dilema - na jednu stranu už chceme druhé mimi a na druhou to nechci na úkor malé. To teď babo raď.

Barulátko

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 18. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 - Stránka 2 Empty Re: Snažilky 2008

Příspěvek  poupatko8 Thu Jan 01, 2009 1:41 am

Barulátko napsal:POUPATKO - DÍKY ZA PŘIVÍTÁNÍ A NEBOJ, ROK 2009 TO JISTÍ . U mě bude nejspíš překážkou kojení malé - sice má už 18m, ale prsem nikdy nepohrdne. Teď mám veliké dilema - na jednu stranu už chceme druhé mimi a na druhou to nechci na úkor malé. To teď babo raď.

jeeeeeee ty se maaas ze uz mate apson jedno..no to ja sem mladfa je mi teprve 22 ale s pritelem chceme miminko opravdu mooc...tak doufam ez co nevidet to prijde Smile

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 - Stránka 2 Empty Re: Snažilky 2008

Příspěvek  Kamusenka Thu Jan 15, 2009 6:59 pm

Ahoj holky,

snazime se s manzelem od srpna o maleho odlitka, ale nejak nam to nejde.... aspon, ze si muzu precist vsechny vase prispevky a videt, ze nejsem sama, koho trapi ty nase snazilkovsky problemy. Je to zvlastni, kazda jsme jina a pritom naprosto nezavisle na sobe tu piseme ty samy veci - vsugerovane priznaky tehotenstvi, vecne doufani, ze neprijde menses, a hlavne to, jak na to vsechny stale myslime a jak se samy sebe snazime marne presvedcit, ze na to vlastne nemyslime, protoze to blokuje nase snazeni. Je to k vzteku, co? Surprised(
Nejhorsi na tom je, ze behem toho pul roku, co nam to nejde, prislo do jineho stavu spoustu mych kamaradek, ktere o to vlastne ani tak moc "nestaly". Proste najednou byly v tom. Strasne jim to preju, ale vzdycky to ve mne znovu vzbudi pocit, ze mi ujizdi vlak a ze mimco chci - hned! TED! Surprised)) Jsem hrozna, co? ;o)

Kamusenka

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 15. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 - Stránka 2 Empty :-(

Příspěvek  poupatko Tue Mar 03, 2009 7:29 pm

tak to mě mrzí kamushenko..nám to též nejde..když sem si teď říkala že to vyšlo tajk přisla menstruace a trvala 9 dní:-(bolesti a hlavně šli kusy

poupatko
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 - Stránka 2 Empty Re: Snažilky 2008

Příspěvek  Matylda Mon Jul 13, 2009 2:47 pm

Ahoj Snazilky Very Happy jsem jedna z vas. S manzelem se snazime o miminko uz dva roky, podstoupila jsem spousty vysetreni a manzel taky. Vysledek? Line zizalky meho muze, co se hybou tak malo, ze nedojde k oplodneni Sad jediny zpusob je umele oplodneni, ktere stoji tolik penez, ze posledni dobou premyslim kudy chodim co s tim udelat. Zkousime jeste ruzne vitaminy a bylinky na ty line potvurky...no uvidime no. Drzim vam (nam) pesticky, hodne ctu na internetu, coz mi dodava taky trochu sil a modlim se modlim, at uz nam to nejak dobre dopadne. At uz umele nebo prirodne Very Happy Holky budme silne, i kdyz je to nekdy hodne tezke. Preji hodne optimismu a doufam, ze mate tak skveleho manzela jako ja, ktery vas podporuje jak jen muze. Matylda bounce

Matylda
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 - Stránka 2 Empty snažení o mimi

Příspěvek  Elenka29 Fri Jul 31, 2009 9:28 am

Ahoj my se snažíme už rok a dva měsíce a furt taky nic. Zatím to nijak neřešíme ale je to hrozný kolem mě je tedka spousta těhotných kamarádek. A všichni se mě ptají kdy mi budeme mít.Jedeme tedka na dovču k moři tak snad se tam zadaří jiný vzduch...

Elenka29
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 - Stránka 2 Empty Re: Snažilky 2008

Příspěvek  poupatko Mon Apr 12, 2010 11:59 pm

ahojky,sem tady nová a jenom vám chci říct že uplne chapu jak se citite kdyz chcete miminko Surprised ja s pritelem sme se snazili uz od minulyho rijna a porad sem na to myslela,delala sem si porad testy a porad nic Crying or Very sad no a ted v lednu me vyhodili z prace a ja na to prestala myslet,rekli sme si ze s mimnkem pockame,ale bylo pozde...jakmile sem o tom prestala premyslet,miminko se povedlo I love you a jsme v prvnim mesici Wink tudiz i kdyz sem tomu sama neverila a pul roku cekala,vsichni okolo me meli pravdu...prestat na to myslet(ale vim jak to neni vubec jednoduchy)a prijde to samo...cim min to cekate,tim driv to prijde :)jeste nedavno sem tady psala jak nemuzu otehotnet Surprised vsem vam tady moc moc drzim palce at vam mimi vyjde a kdyz,tak at se tesi jenom samemu zdraví santa

poupatko
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 - Stránka 2 Empty Re: Snažilky 2008

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru