JAK NA MIMINKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Snažilky 2008

+4
rosnicka21
poupatko8
barbel
Admin
8 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Snažilky 2008 Empty Snažilky 2008

Příspěvek  Admin Sat Aug 30, 2008 6:48 pm

Diskuze pro ty, které se snaží o miminko
Admin
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 26
Registration date : 21. 08. 08

https://futurebaby.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 Empty Re: Snažilky 2008

Příspěvek  barbel Mon Nov 03, 2008 8:55 pm

ahojte snazilky, ako dlho sa snazite o miminko? my sa snazime uz 6 mesiacov a zatial sa to este nepodarilo Crying or Very sad . pri kazdej menstruacii si poviem, ze ten buduci mesiac sa to uz podari Wink . a co vy?

barbel

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 Empty Re: Snažilky 2008

Příspěvek  poupatko8 Wed Nov 05, 2008 4:33 pm

no my se snažíme s přítelem 5 měsicu..ale už mě to štve jak to nejde...někomu to jde tak stašně rychle a někomu vůbec..:-( Sad

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 Empty Re: Snažilky 2008

Příspěvek  barbel Thu Nov 06, 2008 1:33 pm

mna to tiez uz stve, ale snazim sa na to nesustredovat. niekedy ajm yslim, na to, ze ako je to mozne ked sa partneri miluju bez antiokncepcie a ono sa to nepodari Neutral . niekto babatko ani neplanuje a podari sa to... dost na to zohrava aj psychika. nic sa neda robit, ale musime cakat.
zistujes si plodne dni, vies kedy ich mas, merias si BT?

barbel

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 Empty snažilky

Příspěvek  poupatko8 Thu Nov 06, 2008 5:31 pm

plodné dny nevím přesně a teplotu si neměřím..ale když to ještě dlouho nepůjde tak asi začnu..a co jak dlouho nebereš prášky...ja už přes 2 roky Very Happy

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 Empty Re: Snažilky 2008

Příspěvek  barbel Thu Nov 06, 2008 8:30 pm

v predchadzajucej teme som sa ta spytala na tu teplotu, ale az teraz som zistila, ze si mi odpovedala tu...
takze, ja som tabletky vysadila pred tymi 6-mesiacmi, pred tym som ich brala 8 rokov Surprised . hned sme sa zacali snazit... o teplote som zacala citat hned a tak som si zacala merat asi po dvoch mesiacoch snazenia... ja som z toho skoro nic nezistila pretoze ja som mala aj bolesti pri ovulacii a ohladne tehotnosti som nezistila nic pretoze mne teplota klesla az po menstruacii... normalne teplota klesa tak den alebo v den ocakavanej menstruacii... tak a teraz si nic nemeriam...

barbel

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 Empty snažilky

Příspěvek  poupatko8 Fri Nov 07, 2008 3:55 pm

no tak uvidiš třeba se to podaří i když si nebudem měřit tepltu..ja abych řekla pravdu tak tomu ani moc nerozumím..nevím jak to je s tou teplotou..a tak ty na sobě pocituješ ňáký příznaky??nebo je ti normálně?

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 Empty Re: Snažilky 2008

Příspěvek  barbel Fri Nov 07, 2008 8:48 pm

ahoj, ak by si chcela tak by som ti o tej teplote toho povedala viac... daj vediet Wink
ja sa citim normalne, nemam ziadne priznaky a ani som nemala. no a aby sa to vsetko uistilo, ze som neni tehotna tak dnes som zacala spinit Sad co znamena, ze mi prichadza menstruacia Sad .
no a znova budem cakat a hovorit si, ze na buduci mesiac sa to podari. s manzelom dufame ved nic ine nam ani neostava. pol roka nie je este taka dlha doba a ked to bude uz viac ako rok trvat tak zacneme chodit na vysetrenie. (aspon takto sa ukludnujem a snazim sa tym slovam verit pale .

barbel

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 Empty snažilky

Příspěvek  poupatko8 Sat Nov 08, 2008 1:38 pm

tak to mě mrzí že máš špinění,protože sem doufala že vám to vyjde..mě přijde že mě to už vyčerpává,jak pořád člověk se snaží a nejde mu to:-(ale ono nám to snad všem jednou vyjde..a po roce bych šla už na uměly asi..moje kamarádka byla teď na umělým po pul roce..no a jinak budu na tebe myslet..a kolik ty maš tak teplotu tu nejvyšší??

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 Empty Re: Snažilky 2008

Příspěvek  barbel Sat Nov 08, 2008 10:47 pm

ahoj, no menstruacia je v plnom prude Mad , ale co uz, zase na buduce sa to podari Smile . my sme s manzelom teraz v anglicku a asi sa vraciame buduci rok a ked sa to nepodari dovtedy tak pojdme na vysetrenie a potom sa uvidi. take zakladne vysetrenia mam za sebou... ultrazvuky a vsetko je v poriadku... potom by sme isli na dokladnejsie vysetrenie...
najvyzsiu teplotu som mala okolo 37,4 - 37,6... ona ta teplota kolisa... ono sa tam spravi nejaka linka a pod tou linkou by ti nemala teplota klesnut. ak sa potom rozhodnes na to meranie tak ti dam adresu kde si to mozes znacit, ukaze ti to aj kedy si mala plodne dni, atd... tam sa zaregistrujes a budes si tam denne davat udaje. je to v anglictine tak ak by si potrebovala pomoc tak mi daj vediet. este je aj v nemcine, ale ja po nemecky neviem tak som ju nepouzivala, ale aj tu by som ti potom poslala. daj vediet... Wink

barbel

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 Empty snažilky

Příspěvek  poupatko8 Mon Nov 10, 2008 4:23 pm

no tak to ja mám takové vyšetření zakladni taky za sebou..a je to vše v pořádku takže budu doufat..no a jinak ty stránky by pro mě byli fajn..tak když budeš tak hodná .věřím že si už budem brzy psát o tom jak čekáme miminko

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 Empty Re: Snažilky 2008

Příspěvek  barbel Mon Nov 10, 2008 6:25 pm

aj ja fufam, ze o chilku budeme pisat o nasom tehotenstve... poslem ti link ohladne merania bazalnej teploty a aj tie stranky kde si to mozes znacit...
tu si budes znacit teplotu: http://www.fertilityfriend.com/
aj tu: http://www.wunschkinder.net/
a tu je nieco popisane ohladne merania teploty, mne tato stranka velmi pomohla:
http://www.merenibt.xf.cz/index2.html
dufam, ze ti to pomoze a keby si mala nejake otazky tak mi napis.

barbel

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 Empty snažilky

Příspěvek  poupatko8 Tue Nov 11, 2008 11:10 am

děkuji moc..si moc laskavá..pořádně si to přečtu a budu to zkousšet:-)a doufam že brzo budem mamky?:-) Cool

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 Empty Re: Snažilky 2008

Příspěvek  rosnicka21 Tue Nov 11, 2008 8:07 pm

ahojda my se snažime už dva roky a pořad nic pichají mi pregnyl na ovulaci,ale stale se nedaří.Máte někdo zkušenosti s Pregnylem? Laughing

rosnicka21

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 11. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 Empty snažilky

Příspěvek  poupatko8 Wed Nov 12, 2008 10:59 am

ahojky s pregnylem zkušenosti nemam..ani nevim na co to je....takez ti bohuzel nepomuzu..nezlob se

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 Empty Re: Snažilky 2008

Příspěvek  barbel Wed Nov 12, 2008 6:57 pm

ahoj rosnicka, anu ja nemam skusenosti s Pregnylom. skus si pohladat nieco o tom na internete, tam toho je urcite vela Wink

barbel

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 Empty Re: Snažilky 2008

Příspěvek  Jana Thu Nov 13, 2008 10:10 am

Ahoj holky, už jsem si myslela, že nám to vyšlo...a napoprvé. A ono nic,
asi otěhotnění opravdu nebude tak jednoduché. Trchu mě dnešní zjištění menstruace zklamalo...já už se dívala po dupačkách...držím všem palce. Jana

Jana
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 Empty snažilky

Příspěvek  poupatko8 Thu Nov 13, 2008 4:51 pm

ahoj jani,opravdu to není tak jednoduché..jak dlouho se snažíte?no vlastně dlouho né vid:-(a měla si nějaké příznaky???když sis myslela že jsi v tom?

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 Empty Re: Snažilky 2008

Příspěvek  Jana Sun Nov 23, 2008 10:09 pm

Ahoj holky, mám chuť si taky psát. -Tak jsme si doma řekli - v září, že bychom mohli mít miminko. Bude prosinec a já začínám tak trochu "plašit" proč to nejde. Už jsem si myslela, že to tentokrát vyšlo, ale menstruace dorazila...pozdě, ale přece. Jen nějak nechce odejít... máte s tím někdo nějakou zkušenost? Už si říkám, jestli si prostě moje tělo neřeklo tak dost blbnutí, teď si dávám pauzu... Mad ? Jana
Jana
Jana

Poeet p?íspivku : 3
Age : 46
Registration date : 13. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 Empty Re: Snažilky 2008

Příspěvek  Jana Sun Nov 23, 2008 10:21 pm

poupatko8 napsal:ahoj jani,opravdu to není tak jednoduché..jak dlouho se snažíte?no vlastně dlouho né vid:-(a měla si nějaké příznaky???když sis myslela že jsi v tom?

Ahoj, já měla pocit, že mám snad polovinu příznaků co jsem si kdy kde přečetla...Teď jen nevím jak dlouho jsem schopná normálně fungovat a čekat...co ty? Chceš už dlouho miminko? Ty jsi už byla na nějakém bližším vyšetření ? - tedy jestli se ptám hloupě tak promiň, jen nevím jak se s tím teď srovnat. Jana
Jana
Jana

Poeet p?íspivku : 3
Age : 46
Registration date : 13. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 Empty snažilky

Příspěvek  petra Mon Nov 24, 2008 2:26 pm

Ahojky,narazila jsem na tyto stránky,a vidím,že v tom nejsem sama Crying or Very sad U nás je snaha asi rok,byla jsem na zákl.testech a prý mám zvýšený prolaktin (něco jak stresový hormon)dostala jsem na 2 měsíce tabletky na snížení..tak uvidíme..snad to vyjde....asi se dám na modlení..MS by měla přijít teď o víkendu Mad všem vám přeju hodně úspěchu

petra
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 Empty pro Jana Yesterday

Příspěvek  bera Mon Nov 24, 2008 3:50 pm

Ty tvoje příznaky těhotenství sis asi nedočetla do konce, protože jinak bys věděla, že téměř všechny jsou shodné s ohlášením menstruace.

bera
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 Empty pořád se snažíme

Příspěvek  babs23 Wed Nov 26, 2008 4:47 pm

[i]Ahoj holky, já se s manželem snažím už přes rok a nějak to vzdávám. Manžel má již 7letou dceru z prvního manželství. Moc jí miluju, ale není prostě naše. Jinak jsem řekla, že se snažit už nebudeme. Ať děláme co děláme tak nic, můžete na to nemyslet, zaměstnávat se v práci, dělat maximum a nic Sad Jenže pak koukáte na svý okolí a zjistíte, že jsou kolem Vás lidi, který děti ani nechtějí a mají je hned nebo se díváte na zprávy jak maminka nechá svý miminko v popelnici atd. Strašný!!!!Ty bych vykastrovala!!!No soucítím s Vámi a přála bych to Vám všem, vím jaké to je, když moc chcete a nejde to. Já si připadám neschopná. Crying or Very sad Díky Bára

babs23
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 Empty snažilky

Příspěvek  poupatko8 Wed Nov 26, 2008 9:52 pm

pro janu:ahoj jani no tak na bližším vyšetření jsem nebyla..miminko chcem s přítelem už 7 měsícu..teď jsem dostala menstruaci a jsem zklamanaaa

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 Empty Re: Snažilky 2008

Příspěvek  Jana Thu Nov 27, 2008 10:27 am

Ahoj holky, tak jsem těhotná nakonec chvíli byla, ale neudrželo se Sad . Dostala jsem normálně menzes, ale krvácela jsem čtrnáct dní, zašla jsem k doktorovi a ten mě poslal do nemocnice.
Hodnotu v krvi jsem měla něco přes 24. Ultrazvuk ukázal, že něco v děloze zůstalo, měla jsem předčasný porod. Tak mi odstranili co zůstalo a kupodivu už dvě hodiny po zákroku jsem nekrvácela, jsem tzv. v "šestinedelí" a pak se prý můžeme pokusit o miminko znovu Surprised .
Bude to asi trochu boj..., ale už se zase těším. Taky všem držím palce!!! Jana
Jana
Jana

Poeet p?íspivku : 3
Age : 46
Registration date : 13. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2008 Empty Re: Snažilky 2008

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru