JAK NA MIMINKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...umělinky před během po IVF IUI

4 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

...umělinky před během po IVF IUI - Stránka 2 Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  andrejka111 Tue Feb 24, 2009 2:12 pm

Budu ráda, pokud tam bude jedno, dvojčata jsou rizikovější a taky bych mohla skončit v nemocnici a nemám kam dát malýho.
Docela mě kolí kostrč,to jsem nikdy nepociťovala, teda aspoň si to nepamatuju.Jinak je mi docela dobře Basketball .Nemám žádné zvláštní chutě, ale co mě zaráží, že ani nemám vůbec chuť na čokoládu, protože já běžně za den sním 1-1,5 Milky pig ...A teď vůbec...Možná jsem trochu víc ospalá a když řídím auto, tak mě taky pobolívají záda.Jinak zatím ranní nevolnosti žádné...Ale to ještě může přijít, teď jsem četla, že to může přijít tak kolem 8 tt, uvidíme... albino Ale už se těším na další kontrolu, už začínám mít ten pocit strachu, jestli je vše ok, to asi znáš...takže si teď přeju, ať je 6.3.-datum další kontroly a doktor mi řekne, že je to v pořádku Very Happy

andrejka111

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI - Stránka 2 Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  kapička Tue Feb 24, 2009 6:48 pm

Andrej ten strach znám naprostě dobře je mi vlastní Rolling Eyes , bude tě už držet pořád a nepustí ani na vteřinu a každou další kontrolu budeš chtít mít co nejdřív Smile ,ale uvidíš všechno bude dobrý,věřim tomu lol!
Tak to jsem ráda že je ti zatim dobře Wink ,hlavně nezvedej malého a buď na sebe opatrná sunny .
Ta milka mě rozesmála Laughing Laughing ,mít teda takový trápeníčko-je něco Razz ,ale neboj všechno se vrátí a když ne-e tak zas na jednu stranu dobře nééééé flower
příště už uvidíš srdíčko I love you viď ??? to je tak krásný elephant elephant elephant
kapička
kapička

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 07. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI - Stránka 2 Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  andrejka111 Wed Feb 25, 2009 8:27 pm

Možná, že už příšte uvidím srdíčko-kéž by Razz . Já ani nevím, kterej můžu být týden, už jsem zapomněla, jak se to po umělém oplodnění počítá.No, snad se dozvím příště víc.S tím strachem je mi to jasny, znám to taky z dřívějška...Hlavně si přeju, abych nemusela do nemocnice lehnout, to by bylo pro mě asi nejhorší. Mám s tím velikou zkušenost z dřívějška a vím, že to je spíš horší, ta psychika je úplně na nule...Odležela jsem si tam dost dlouho, téměř nepřetržitě na kapačkách, chodit jsem mohla jen na záchod, zhubla jsem tam asi 8 kg, místo toho, abych něco nabírala, skončilo to infekcí, domů jsem odcházela jako troska, která nevydržela ani delší dobu stát.Fuj, to už bych fakt nechtěla... Sad

andrejka111

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI - Stránka 2 Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  kapička Fri Feb 27, 2009 12:30 pm

Ahojky cheers ,já si myslim že se to počítá normálně od poslední MS,nehledí se na to kdy bylo embruško vloženo,když otěhotníš přirozeně ,tak taky nezkoumají kdy jste měli styk a povedlo se to,takže normálka od prvního dne poslední MS bom .Tu nemocnici to chápu,že máš z toho strach ,ono dokud jseš doma tak aspoň víš že všechno jde v pohodě a jak se člověk dostane do nemocnice,tak už je jasný že se něco děje,ale uvidíš bude to dobrý a tu nemocnici budeš potřebovat až na porod lol! lol!
kapička
kapička

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 07. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI - Stránka 2 Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  andrejka111 Fri Mar 06, 2009 10:28 pm

Ahoj, tak dnes proběhla další kontrola, vše v pořádku lol! .Viděla jsem i srdíčko I love you , tak jsem moc ráda.Další kontrolu mi naplánoval doktor až za tři týdny. To budou nekonečné týdny....Jinak mi už začlo být docela špatně, ráno, když si představím, že mám něco vařit, tak se mi navaluje...Všechno mi strašně smrdí, dokonce i obvyklé vůně na našem tatínkovi...pořád čichám jak pes No .Doma pořád větrám.Tak mi to hezky začíná... santa

andrejka111

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI - Stránka 2 Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  kapička Tue Mar 10, 2009 1:12 pm

Ahojky,jéé tak to je nádherná zprávička,jak tluče srdíčko I love you tak je to už sqvělé a neboj ty tři týdny utečou,ono vlastně uteče strašně rychle celé těhu Very Happy .A to že je ti špatně to je dobře cheers aspoň víš že se embrušku vede báječně bom .Taťka si pořídí jinou vůni Basketball na sebe a stejně bude jaro,takže větrat budeš kvůli sluníčku sunny ,jen si to hezky užívej-moooc ti to přeji lol! lol! lol!
kapička
kapička

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 07. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI - Stránka 2 Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  Dáša Fri Jun 05, 2009 10:05 pm

Ahoj,
tak jsem se konečně rozhodla se zaregistrovat. S manželem se snažíme dva roky o mimi a nyní jsem po první inseminaci. Dneska se mi bohužel dostavila menstruace a tak nějak to nemám komu říct. Nikdo to moc nechápe. Všechny kamarádky děti mají a nemají problém s otěhotněním. A mně je dneska fakt na nic. S manželem jsme oba zdravý a příčinu neplodnosti nemůžou najít.
Tak se mějte lépe než já.

Dáša

Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 05. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI - Stránka 2 Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  kapička Sat Jun 06, 2009 7:29 pm

Ahoj Dášo
..tak to je mi líto že to nevyšlo ,ale nevješ hlavu ono napoprvé to hned tak někomu nevyjde-jestli můžeš jdi okamžitě tenhle měsíc znovu do boje,protože určo "h" prášky si nějaký měla a tělíčko je nadopovaný a je tím pádem větší pravděpodobnost že se to povede Wink ,moc držim palečky lol!
kapička
kapička

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 07. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI - Stránka 2 Empty a

Příspěvek  Dáša Sun Jun 07, 2009 9:23 pm

Ahojda, děkuji za povzbuzení, po tom včerejším zklamání bylo opravdu potřeba. Dneska je to už lepší a chystáme se do dalšího boje. Jen nevím, jestli budeme pokračovat s klinikou, nejsem s jejich přístupem vůbec spokojená. Přijde mi divný, že mě při léčbě žádný z těch doktorů ani neprohlédl. Udělali nám jenom spermiogram a hormony a pohlavně přenosné choroby. Jinak nic a rovnou na inseminaci. Nehledě na to, že u mého gynekologa mi hormony vyšli špatně a na klinice je vše v pořádku. Když jsem se ptala, jak je to možné, řekli, že můj gynekolog ty testy neumí udělat. A za druhé mi ty hormony dali pořádně zabrat. Bylo mi celý měsíc pěkně blbě a vyskočil mi tlak. Tak uvidíme.
Tak zatím pa

Dáša

Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 05. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI - Stránka 2 Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  kapička Sun Jun 07, 2009 9:46 pm

Ahojky ,to teda koukám neudělali vám hormonální profil ani genetiku a imuno??? no a kam že to chodíš???? Shocked Shocked
kapička
kapička

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 07. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI - Stránka 2 Empty pro kapičku

Příspěvek  Dáša Sun Jun 07, 2009 10:17 pm

Ahojda,
tak hormonální profil mi dělal nejdřív můj gynekolog a ten mi vyšel špatně ( zvýšený prolaktin) a pak mi ho dělali na klinice a ten dopadl dobře. Takže usoudili, že jsme oba zdravý. A víc nic. Ještě nám dělali nějaké vyšetření z moči. A pak rovnou inseminace.
Chodíme do Liberce. Nejdelší návštěva byla první a ta trvala 20 minut,jinak sezení s doktorem trvá asi 10 minut. A nejvíc mně překvapilo, že mně žádný doktor na klinice neprohlédl. To mi přijde divný.

Dáša

Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 05. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI - Stránka 2 Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  kapička Sun Jun 07, 2009 11:17 pm

Tak to je mi divný že nedělali nejdřív veškerá vyšetření ale hned IUI,no nevim jestli má cenu teda podstupovat tyhle nervíky když vlastně ani pořádně nevíš proč to nejde přirozeně.A teda ta první "konzultační" návštěva proběhla taky tak jenom co jste tam stačili přijít sednout si a zase jít,no nevim jestli by mě tohle zrovna učarovalo a já zůstala,nemáš někde poblíž jinou kliniku??? tohle mi moc nesedí. Já když prvně přišla do Gestu tak to byl rozhovor minimálně na hoďku a pak hned udělali veškeré vyšetření a do týdne jsem věděla příčinu jak u sebe tak u manžela a podle toho se usoudilo že třeba IUI nemá cenu a šlo se rovnou na umělko.Možná že bych uvažovala o jiném CARu,ale to je jen můj názor lol! .
kapička
kapička

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 07. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI - Stránka 2 Empty pro kapičku

Příspěvek  Dáša Mon Jun 08, 2009 11:05 pm

Ahojda,
právě to je nám také divné. Zrovna zjišťuji, co a jak. Protože nám doporučili dvě inseminace a pak hned umělko. A abych řekla pravdu, nechce se mi vyhodit několik tisíc, když nevím, v čem je problém. A když jsme teda oba zdravý a manžel má navíc výbornou kvalitu spermatu, proč nemůžeme otěhotnět normálně. A zajímá mě to hlavně proto, že až budeme chtít druhého prcka, tak budeme muset znovu podstupovat celý kolotoč znova. Takhle bychom věděli, kde je problém a můžou ho zrovna řešit. No a ke všemu mně ještě píchlo infikované klíště, takže mám silný antibiotika. Jsem zvědavá, co mi teď doporučí. Přijde mi to tam jako ždímačka na peníze.
Děkuji za rady. Pa

Dáša

Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 05. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI - Stránka 2 Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  kapička Thu Jun 11, 2009 8:29 pm

Ahojky Dášo

Tý jo tak s tim klíštětem to je docela blbý,teď si budeš muset asi nějaký ten pátek na další IUI počkat,ale zase na druhou stranu máš čas na to začít všechno řešit a zkusit ještě třeba jen po mailu se na všechno optat v jiných CARech,já to tak taky dělala,stačí když si najedeš na nějaký centrum a písneš Dr.na mail svoje trápeníčko - oni ti poradí a pak si porovnej odpovědi a rozhodni se tak.Přeji hoooodně štěstíčka cheers .
kapička
kapička

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 07. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI - Stránka 2 Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  Dáša Fri Jun 12, 2009 10:56 am

Ahojda,
no nějak už jsem se rozhlížela po jiných možnostech a shodli jsme se, že bychom mohli zkusit i homeopatii. Jednou jsem byla u pána co dělal rejki a ten mi řekl, že mám psychický blok a ten mi brání v otěhotnění. Tak zkusím ještě tuhle možnost. Slyšela jsem, že s tím má spousta lidí dobré zkušenosti. No a když to nepůjde, tak zkusíme znovu kliniku. Tak se zatím měj krásně.
Dáša

Dáša

Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 05. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI - Stránka 2 Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  kapička Sun Jun 14, 2009 10:04 pm

Ahojky,tak to jsem ráda že zkusíš i něco jiného,hlavně aby to dopadlo na 1* ,moc bych ti to přála sunny
kapička
kapička

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 07. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI - Stránka 2 Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  Dáša Wed Jun 17, 2009 9:47 pm

Ahojda,
já myslím, že na 1* by to mělo dopadnout všem. Ale bojovat rozhodně budeme. Ještě se pokusíme o další inseminaci a pak se uvidí. Tak se měj krásně. Pa

Dáša

Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 05. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI - Stránka 2 Empty davusak

Příspěvek  andrejka Fri Jun 19, 2009 9:15 am

Ahojky, tak jsem po dlouhé době nakoukla na tyhle stránky Very Happy .Já jsem probojovávám těhotenstvím jak se dá.Už jsem 22 týden Basketball .Ten problém, co popisuješ Dášo, zažije sned každej.Tovármou na peníze jsou asi už teď všechna ta centra, která se tímhle zabívají.Je to obrovskej kšeft, lidí s problémem počít dítě je čím dál víc...bohužel. Určitě bych zkusila i jiné metody, jak hormonální léčbu, jak píšeš.Sama jsem si tím prošla, ale mě nakonec pomohla klasická medicína, protože během těch spoustu let jsem přišla o oba vejcovody Sad .Myslím si, že ta psychika dělá fakt strašně moc, ale dobře vím, že to nejde naporučit, nemyslet na to.I já jsem byla jednu dobu totálně zoufalá, že všichni kolem mají děti, nebo čekají. Jednou mi dokonce test ukázal dvě čárky, já si balila věci z práce, že končím a nakonec mi doktor zjistil obrovskou cystu...Chce to být trpělivá. Zkuste si zajet někam na dovolenou a vypnout.Já vím, že to jsou všeobecné bláboly, ale asi na tom něco bude.Když jsem šla na IVF před čtyřmi lety, už jsem tomu moc nevěřila, no a teď mám 3-letýho lumpíka a zrovna tak tomu bylo ai letos, řekla jsem si naúposledy a kašlu na všechno a je to holka sunny

andrejka
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI - Stránka 2 Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  Dáša Sun Jun 21, 2009 8:46 pm

Ahoj Andrejko,
děkuji za povzbuzení. Je pravda, že my se neléčíme ještě tak dlouho, stejně je to pro nás stres. Nejhorší je, že manželovy rodiče se hrozně těší na vnoučátka a maminka je už v důchodu, tak na nás tlačí. No nemyslí to špatně, ale pro mě je to o to horší. No a s doktorama jsem nejistá, kvůli tomu, že mně ani neprohlídli. Tak nevím. Je fakt hrozný, že toho doktoři takhle zneužívají.
Tak ti držím palečky.

Dáša

Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 05. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI - Stránka 2 Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  Dáša Mon Jul 13, 2009 7:49 pm

Ahojda,
tak jsem včera zažila opravdu velký šok. Shocked Měla jsem tady teď samou rodinou návštěvu a neměla jsem na nic čas a úplně jsem zapomněla na menstruaci a když jsem si včera kontrolovala termín, zjistila jsem, že mám 10 dní zpoždění. No a dneska jsem si udělala test a jsou tam dvě čárky. Objevili se okamžitě a já tomu ani nemůžu uvěřit. Mám strach to někomu říct, abych to nezakřikla. Jen doufám, že mi to doktor potvrdí.
A to jsem před dvěma dny viděla lítat nad barákem čápa (u nás poprvé), tak jsem si přála, aby zaletěl k nám.
Tak doufám. Tak se mějte krásně. pa

Dáša

Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 05. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI - Stránka 2 Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  kapička Thu Jul 30, 2009 10:00 pm

Ahojky kočky Very Happy téda Dášo tak to pomaličku potichoučku gratuluju cheers ,taková sqvělá zprávička,moc ti přeju aby to štěstíčko bylo takhle nádherný celých 9měsíců,teda už asi jen osm flower .A co je jinak děvčata u vás nového???? U mě pořád nic bom nějak jsem přestala mít touhu otěhu,se pořád moc bojim dalšího potratu Sad -opatrujte se a dejte vědět papa lol! lol! lol!
kapička
kapička

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 07. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI - Stránka 2 Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  Dáša Thu Jul 30, 2009 11:03 pm

Ahojda,
tak to nakonec potvrdil i doktor, takže si ode dneška užívám na nemocenský. Jsme v 7 týdnu. Je ale pravda, že jsem byla hrozně zklamaná přístupem pana doktrora z kliniky. Nejdřív mně odmítl ošetřit, protože jsem otěhotněla spontánně. Pak mi udělal krevní test a zjistil, že mám vysoké Hcg v moči a že by to mohlo být ještě z inseminace, tak mně hned hnal na ultrazvuk, při kterém mi oznámil, že plod se asi neuchytí a pak mi vysvětlil, že neumí přečíst ultrazvuk, protože mám blbě položenou dělohu. No úplně mně vystresoval. Určil mi jen další ultrazvuk a poslal domů. Ten týden byl příšerný. Naštěstí druhý ultrazvuk byl super, viděli jsme i srdíčko. A pan doktor mně opět poslal pryč. Teda díky bohu. Takže jsem se vrátila ke své doktorce a užívám si celodenní nevolnosti.
No a hlavní důvod, že se to povedlo, je že jsem neměla čas na to myslet.
Tak přeji všem hodně takového štěstíčka.
Dáša

Dáša

Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 05. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI - Stránka 2 Empty IVF a IUI

Příspěvek  Pavla KK Sun Oct 11, 2009 7:41 pm

Ahoj, už dva roky chodím do centra asistované reprodukce. Nejdřív jsem chodila do Repromedy v Brně a tady jsem podstoupila IVF a 2x IUI a nic. Po inijekcích mě hrozně boleli vaječníky a odebrali mi 12 vajíček. Při IVF jsem měla jen jedno vajíčko (ostatní prý byly špatný) a to se vůbec nepovedlo a na IUI se tvářili divně a ani mě moc nechtěli hormonálně stimulovat. Podstoupila jsem tady testy genetiky a brali mi krev. Po dalším nepodařeném IUI jsem se rozhodla změnit centrum asistované reprodkuce a šla jsem do CAR na Ob. Trhu. Hned mi udělali testy krve, průchodnosti.... No a za dva měsíce jsem zkusila IUI s tím, že mi neustále sledovali hladinu prolaktinu a hned první IUI se podařilo. Taky mi po 14 dnech hned brali krev. Těhotenský test jsem měla negativní. Bylo to všechno o tom sledovat hladinu prolaktinu a upravovat jí prášky. Teď 20 den po IUI mám hladinu HCG 2020. Na ultrazuk a doufám, že už všechno bude v pořádku. Přišlo mi že to bylo klinikou, že dělali víc testů a chodila jsem tam každou chvilku pořád na krev.... Měla jsem u změny tehdy velké starosti, protože někdo říká, že by se IVF příště v Repromedě mohlo povést protože už věděli jaký byl průběh toho prvního apod, ale jsem ráda, že jsem se rozhodla pro změnu. U IUI jsem neměla žádné vedlejší účinky hormonálních léků a nemusela jsem si nic píchat. Doufám, že se Ti to taky podaří . Já doufáme, že mimčo dál poroste a nebude na ultrazvuku žádný problém, ale i tak mám větší naději, že se to jednou podaří,, protože v Repromedě jsem začínala podléhat depce. Při IUI jsem byla s paní s Heliosu a taky přešla, protože tam měla problém. Taky jsem si říkala, že to nemusí být klinikou, ale změnou léků, protože každá klinika používala jiný.

Pavla KK
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI - Stránka 2 Empty prosim o radu

Příspěvek  jaja Sat Jan 09, 2010 12:29 pm

Ahoj lidicky,mam takovej problem pred 5lety jsem byla na potratu okolnosti mne nutily Sad 4roky beru antokoncepci ale tetka jsme si rekly ze bysme chtely miminko Very Happy Je to tak mesic co jsem vysadila antikoncepci,ale obavam se že bych už nemohla mit deti když jsem byla na potratu Sad Je my 24let tak doufam že budu mit miminko Very Happy confused prosim o odpoved confused dekuji Jaja

jaja

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 09. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI - Stránka 2 Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  kapička Sat Jan 09, 2010 5:22 pm

aHOJKY jAJO,TVŮJ DOTAZ JE MALINKO CHAOTICKÝ,NEVIM PROČ BYS NEMOHLA MÍT UŽ DĚTI,JEDEN POTRAT PŘECI TOLIK NEZNAMENÉ,STERILIZACI TI TIM NEUDĚLALI,TAKŽE SE NIČEHO NEBOJ A S CHUTÍ DO SNAŽENÍČKA,UVIDÍŠ ŽE TO DŘÍV NEBO POZDĚJI VÝJDE,MOC DRŽIM PALEČKY :O)) lol!


Naposledy upravil kapička dne Sat Jan 09, 2010 5:24 pm, celkově upraveno 1 krát
kapička
kapička

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 07. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI - Stránka 2 Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru