JAK NA MIMINKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...umělinky před během po IVF IUI

4 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

...umělinky před během po IVF IUI Empty ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  kapička Sat Feb 07, 2009 5:33 pm

AHOJ JE TADY NĚKDO PO IVF?? JÁ BOHUŽEL ANO Neutral PO 1 IVF A 6ti KETech,SICE SE UŽ 2krát POVEDLO ALE ZATIM TO ANI JEDNOU NEDOPADLO Neutral...ráda bych si s někým o tom popovídala a znala vaše zkušenosti Smile budu ráda když se ke mě přidáte Wink
kapička
kapička

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 07. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  andrejka111 Sun Feb 08, 2009 9:06 pm

Ahoj, já jsem teď taky po IVF a čekám, jak mi to dopadne. Je to můj už šestý pokus Sad .

andrejka111

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  kapička Sun Feb 08, 2009 11:42 pm

Ahoj tak to držim palečky aby to dopadlo na 1*,koukám že toho už máš taky dost za sebou,tak snad se to štěstíčko umoudří a ty se budeš radovat ze // ...jůůů to by bylo krásný sunny a jseš přímo po Et nebo už KET??
kapička
kapička

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 07. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  andrejka111 Mon Feb 09, 2009 12:06 pm

Po ET, minulou středu, ale zatím nic necítím, tak nevím...Když jsem byla těhotná, tak jsem to cítila hodně brzo, teď zatím nic, tak nevím Evil or Very Mad A ty?

andrejka111

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  kapička Mon Feb 09, 2009 3:43 pm

..tak to je ještě málo na to aby si něco cítila,i když máš asi jiné zkušenosti ale každý těhu je jiné.Já prvně když jsem otěhu tak jsem si byla už třetí den po KET jistá že to vyšlo a podruhý jsem o tom neměla ani tušení bo mi nic nebylo a ejhle // na testíku byli.Jenže ani jednou to nedopadlo a teď mám po 6tém KETíku zakázáno nejméně na rok brát hormony abych otěhotněla jelikož jsem měla hodně zvýšené jaterky po prosincovém potratu Sad
kapička
kapička

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 07. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  andrejka111 Mon Feb 09, 2009 8:56 pm

to je taky hrozný....Já jsem nikdy embrya na zamražení neměla, vždycky mi to vyšlo tak akorát na transfer. Po druhém pokusu jsem čekala trojčata, ale to už je dost dávno.Skončilo to špatně.Pak jsem měla nějaký čas pauzu ve stimulování a dělání dětí Basketball .Pak jsem měla další mimoděložní těho, taky nic moc Shocked .Pak znova hormonky, IVF, to byl zázrak, mám kluka Very Happy , jednoho, zdravého, divokého jak alien , chtěla jsem ještě další, ale nevím, nevím, jestli bude...Celkem už bojuju 13 let.

andrejka111

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  andrejka111 Mon Feb 09, 2009 9:00 pm

Mám kolem sebe kamarádky, co mají děti kolik chtějí a jejich problémy jsou opačného rázu,závidím jim...Ony tohle nikdy nemohou pochopit. Víš, o čem mluvím

andrejka111

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  kapička Mon Feb 09, 2009 9:42 pm

Vím přesně co myslíš Shocked já když jsem ležela v nemocnici po první revizi Sad ,tak mi volala kamarádky že jí je to líto a že ona řeší opačný problém protože měla ani ne ročního syna a zjistila že je v tom a nechce to Neutral ,v tu chvíli jsem myslela že je to sketa když já v tu dobu potřebovala slova útěchy a ona na mě s timhle pale ,no minulý týden porodila zdravou holčičku a hned mi volala ,sice jsem jí popřála ale v duchu jsem si o ní myslela svoje confused a to už při prvnim těhu hulila třeba 20cítku za den Mad .
Já už mám taky 8letou slečnu cat a od 2002 zkoušíme štěstíčko,ale neni nám přáno No No
...ale říkám si že "neotěhotní ta která to vzdá" a já to teda nevzdám ani za nic flower
kapička
kapička

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 07. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  andrejka111 Mon Feb 09, 2009 11:25 pm

tak to je fajn, mnohem hůř jsou na tom žensky, které nemají vůbec děti a věk utíká...Já jsem se toho prvního dočkala ve 32 letech, po 7 letech léčení, operací a dalších vyšetření. Už jsem vůbec nedoufala, že budu někdy dítě mít.Teď jsem za něj nesmírně šťastná, ale vidím, že jedináček je o strach a taky je zvyklej mít všechno jen pro sebe king Nevím, jestli, když se mi to teď nepodaří, půjdu ještě, doteď jsem rozhlašovala, že to je fakt naposled, ale nevím...i když jsou to pořádné pálky, za ty všechny úkony, za léky, to je síla.Zdá se mi to strašně nespravedlné.Feťáci a podobní afro se léčí zadarmo a ty , když chceš děcko a nejde to, tak plať. Když jsem se začínala léčit, nebylo těch center tolik, ale teď je jich plno a všechna jsou jak pásová výrobna,kde se točí neskutečné peníze.No nic, nějak moc jsem se tady rozvášnila.. Very Happy

andrejka111

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  kapička Tue Feb 10, 2009 2:43 pm

Tak tohle znám jedináček ještě vyloženě vymodlený sourozence potřebuje jako sůl I love you ,u nás je to to samé-taky dostane nač si vzpomene a rozmazlená je až na půdu alien ,ale řikám si dokud můžu dám jí všechno Embarassed samo že vim že je to špatně,ale co si budem povídat lol! .
Já už mám za tu dobu co chodim do CARu 100.000 u nich,chodim do Gestu teda chodila jsem protože jak píšeš je to tam jak na běžícím páse pale a když jsem od nich chtěla udělat po první revizi znovu imuno tak řekli že je to zbytečné confused a podruhý hups a stalo se to samé Sad ,no aspoň vim že k nim už chodit nemá Evil or Very Mad .
A jak se cítíš?????????????? cat
kapička
kapička

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 07. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  andrejka111 Tue Feb 10, 2009 3:01 pm

Ahoj, zatim jsem v pohodě, necítím nic...tak nevím.Dnes mě moje kamarádka uklidňovala, že u holek to může být jinak, jako že ty příznaky nemusejí být jako, když jsem čekala kluka. No uvidíme, co z toho bude.Třeba hodná holčička-po mě queen Ať je to, co je to, hlavně ať je vůbec něco Razz .

andrejka111

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  kapička Tue Feb 10, 2009 3:36 pm

Ahoj Very Happy i já jsem ti řikala že každý těhu může být jiný,tak tomu věř a pohlaď bříško ať I love you ví že u tebe queen mu bude nejlíp Very Happy Very Happy
kapička
kapička

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 07. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  andrejka111 Tue Feb 10, 2009 4:13 pm

Uvidíme Laughing .Když tak čtu ty tvoje zprávy, vůbec nevím, jestli mi někdo někdy kontrolaval jaterní testy.Předposlední pokus jsem měla v červnu a teď jsem musela půl roku čekat.V prosinci mi dělali hysteroskopii, od začátku února jsem se stimulovala hormonama bounce Ale už předtím mi můj gynekolog říkal, že toho mám v sobě už dost, že to není zrovna nejlepší, tak nevím.Neznám nikoho, kdo by měl za sebou tolik pokusů.Taky spousta ženských to tají, i když si myslím, že to začíná být docela normální věc.Já se tím taky veřejně nechlubím, ale zas nikomu netajím, že jsem se spoustu let léčila, než jsem měla toho kluka a teď, že chci ještě další.Ty chodíš do práce, nebo jsi doma? Já jsem ještě na mateřské sunny, tak to je v pohodě, když musím být pořád na nějakém vyšetření, ale nedovedu si představit, že bych takhle chodila pořád z nějaké práce...To by ze mě asi měli velikou radost Twisted Evil

andrejka111

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  kapička Tue Feb 10, 2009 4:35 pm

Když ti dělali tu hysteroskopii,tak ti určo odebírali i krev a z toho by to dr poznal,před každým zákrokem a nástupem do nemocnice to dělají,takže v tom můžeš být klidná,určo by ti to řekl Wink
Já jsem teď po neschopence ,měla jsem jí tři měsíce kvůli všem těm komplikacím po tý revizi a díky tomu mě vyhodili z práce takže jsem na potpoře,ale od března to vypadá že bych práci měla mít cyclops , no a ještě si deset měsíců počkám a huráááá do dalšího boje,jestli teda už budu úplně v richtigu Basketball
kapička
kapička

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 07. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  andrejka111 Tue Feb 10, 2009 5:15 pm

Ty jo, tak to je taky úžasny. Já bych měla jít do práce od dubna, to bude mít malej 3 roky, do školky mi ho nevzali, tak musím počkat na září, to ho snad někam do školky už vezmou.Takže pokud se mi teď nezadaří, tak si budu muset hledat taky nějakou práci, vůbec nevím co, protože si myslím, jak řeknu, že potřebuju chodit na ranní směmu, abych si dala děcko do školky a pak si ho do čtyř vyzvedla, tak budou mít o mě asi velikej zájem úplně všude lol! Tatínka máme přes týden pryč, takže s jeho pomocí nepočítám...musí vydělávat, abychom mohli zkoušet ta děti Very Happy . Tak jsem si to všechno naplánovala, jak mi to hezky vyjde s tím druhým...Ale když jsem chodila do práce, tak ze mě taky byli všichni nadšení, že jsem často na neschopenkách pale . S těma trojčatama jsem ležela v nemocnici 4 měsíce, dopadlo to špatně, ale neměla jsem se kam vrátit do práce, protože na mém místě byla jiná ženská a já jsem na rovinu řekla, že to budu zkoušet dál. Takže taky výpověď...Někdy je to dost těžky, skloubit to dohromady, ale mimina jsou přednější cat

andrejka111

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  kapička Tue Feb 10, 2009 6:40 pm

Tak takhle nějak podobně jsem to měla taky s tou prací cyclops ,dal mi podmínku buď na to budu chodit jen jednou do půl roka Shocked a nebo ať radši odejdu Arrow ,tak jsem radši šla-co se bavit s člověkem No kterej má tři děti a nechápe že prostě tohle je "nemoc" a ta neschopenka po vložení je prostě aspoň na pár dní nutná,když nemám sedací zaměstnání scratch
Jinak já už mám holku docela samostatnou ,je ve druhý třídě a tak už tolik péče nepotřebuje-to je malinko výhoda lol!
kapička
kapička

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 07. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  andrejka111 Mon Feb 16, 2009 11:47 am

Ahoj! Tak jsem si dneska udělala test a jsou tam //. Sama tomu nevěřím, vůbec nic na sobě necítím...to je zajímavé. V sobotu jsem si jela koupit nové lyže a zarezervovali jsme si pokoj v hotelu v Tatrách.Fakt jsem s tím nepočítala, že by to mohlo vyjít...Uvidím ještě v pátek na kontrole sunny

andrejka111

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  kapička Mon Feb 16, 2009 12:18 pm

Ahoooj Very Happy no tak supéééééér cheers to je tak krásná zprávička zatim sice potichoučku ale ze srdíčka I love you gratulujuuuuuuuuuuu lol! lol! lol! ,tak hlavně se opatruj a nepřestávej hladit bříško sunny
kapička
kapička

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 07. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  andrejka111 Mon Feb 16, 2009 3:31 pm

Díky, snad to už bude ok geek

andrejka111

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  kapička Mon Feb 16, 2009 3:39 pm

..jak bude Shocked ...MUSÍ prostě musí sunny a ty palečky nepouštím,kdy jdeš k Dr????
kapička
kapička

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 07. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  andrejka111 Mon Feb 16, 2009 4:23 pm

V pátek, tak uvidíme..Já tomu stejně nemůžu věřit, fakt nemám žádné příznaky jako dřív... Suspect .Díky za podporu, napíšu, jak jsem dopadla a co mi řekl doktor. Přeju ti to taky a vůbec všem, co chtějí flower

andrejka111

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  kapička Mon Feb 16, 2009 4:44 pm

Taky jsem tomu vždycky nemohla uvěřit Laughing ...řikala jsem ti že každé těhu je jiný,taky jsem to tak měla,hlavní je že se zadařilo I love you ,tak se těším na pátek a zprávičku samo že tu nejhezčí sunny a já si musim nejmíň rok na // počkat Neutral ,ale kdo si počká ten se dočká lol!
kapička
kapička

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 07. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  kapička Fri Feb 20, 2009 10:01 am

Tak ti na dnešek držim mooooc palečky Smile a doufám že tady najdu tu nejkrásnější zprávičku lol! lol!
kapička
kapička

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 07. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  andrejka111 Fri Feb 20, 2009 4:56 pm

Děkuju..Vypadá to dobře a doktor už tam tu miniaturu-3 mm bounce viděl.Zatím teda jednu, tak snad to tak zůstane. Dávali mi 2 embrya.Je to fakt moc krásnej pocit. Teď mám jít za 14 dní znova na kontrolu, doufám, že to bude všechno v pořádku. Snažím se malýho moc nezvedat a celkově se setřit, i když právě s tím malým čertem to jde docela těžko Twisted Evil . Pořád mu vysvětluju, že teď po mě nemůže už skákat, nevím, co z toho chápe, ale často si teď sedne a hladí si bříško a říká mi, že taky tam má svoje miminko... geek .Je to někdy fakt docela sranda..

andrejka111

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  kapička Tue Feb 24, 2009 12:47 pm

JÉÉÉ TAK TO JE KRÁSNÝ A VŮBEC NEVA ŽE JEN JEDNO,CO JÁ BYCH I ZA TO JEDNO DALA,ALE HLAVNĚ ŽE VŠECHNO BUDE POKRAČOVAT TAK JAK MÁ A sunny TY BUDEŠ ZA OSM MĚSÍCŮ DRŽET TEN VOŇAVÝ UZLÍČEK V NÁRUČÍ cheers . A JAK TI JE?? UŽ NĚCO POCIŤUJEŠ??? cat
kapička
kapička

Poeet p?íspivku : 24
Registration date : 07. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

...umělinky před během po IVF IUI Empty Re: ...umělinky před během po IVF IUI

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru