JAK NA MIMINKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti

+5
Barulátko
Nieves
barbel
poupatko8
Admin
9 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti - Stránka 2 Empty Tak tedy nevim

Příspěvek  Baratko Wed Apr 22, 2009 2:54 pm

Ja mam nafoukle brisko, stale hladecek, ale potom co se najim tak hrudku v krku, nezvracela jsem, ale neni mi moc dobre, jsem stale unavena, uz tak 1 tyden tlak v podbrisku, i kdyz prvnich 6 dni to bylo silnejsi, musim litat na zachod uz take cely tyden, ale ted uz je to jen kazdou druhou hodinu. Teplotu jsem si nemerila, ale celkove je mi vic horko. Jedine co opravdu nemam je tlak a citlivost bradavek. 30. mam dostat menstruaci, doufam, ze neprijde, ale spis si to opet vsechno nalhavam. Crying or Very sad Co si myslite vy? Na test je brzy, a do menstruace daleko, takze jako kazda zenska moc premyslim.

Baratko

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 22. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti - Stránka 2 Empty Re: První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti

Příspěvek  poupatko8 Sun Apr 26, 2009 6:09 pm

Baratko napsal:Ja mam nafoukle brisko, stale hladecek, ale potom co se najim tak hrudku v krku, nezvracela jsem, ale neni mi moc dobre, jsem stale unavena, uz tak 1 tyden tlak v podbrisku, i kdyz prvnich 6 dni to bylo silnejsi, musim litat na zachod uz take cely tyden, ale ted uz je to jen kazdou druhou hodinu. Teplotu jsem si nemerila, ale celkove je mi vic horko. Jedine co opravdu nemam je tlak a citlivost bradavek. 30. mam dostat menstruaci, doufam, ze neprijde, ale spis si to opet vsechno nalhavam. Crying or Very sad Co si myslite vy? Na test je brzy, a do menstruace daleko, takze jako kazda zenska moc premyslim.

ahojky baratko,já tě plně chapu..myslím si že by si klidně mohla být těhotná...byla jsi už u doktora??

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti - Stránka 2 Empty Re: První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti

Příspěvek  Baratko Sun Apr 26, 2009 7:57 pm

ne k doktorovi zatim nechci, dokud se mi nezpozdi MS. Takze prosim drzte palecky at se tontokrat cervena nedostavi. Mad

Baratko

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 22. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti - Stránka 2 Empty Může to být těhotenství :-)?

Příspěvek  Janka01 Tue Jan 10, 2012 12:06 pm

Ahoj vespolek,

objevila jsem náhodou tuto pěknou stránku, tak jse se zaregistrovala, abych se také mohla zeptat zkušenějších. Přes rok jsem brala antikoncepci Logest ( údajně nízkohormonální), na konci srpna 2011 jsem vysadila a pracujem s přítelem na miminku - výsledek = pořád nic Crying or Very sad . Nehrotíme to a nemilujem se za účelem : Teď tvoříme dítě. Sice počítám plodné dny jak mi poradil pan doktor, ale jak říkám nehrotíme to. Je to skoro 5 měsíců co jsem vysadila...do 10 dnů by mi měla přijít menstruace ( snad mrcha nepřijde), s přítelem jsme se při milování trefili do období kolem ovulace. A teď ke mě...posledních 10 dní jsem unavená, spavá, motá se mi hlava, neustále je mi zima, jsem hodně žravá - snědla bych všechno co mi přijde pod ruku, ale nijak přehnaná chutě nemám. Bolí mě bříško jako před menstruací, mám ho hodně nafouklé a občas mě v něm píchne. Jsem celkově rozlámaná jako po flámu, náladová...prostě klasicky jakoby před menstruací. V puse mám občas přes den takovou zvláštní pachuť a v krku při polknutí jakoby sucho...hořko? Jsem nějak mimo...zapomínám, věčně zamyšlená...občas plačtivá, už fakt nevím. Zvětšily se mi prsa i bradavky a bradavky mě občas brní, svědí atp. Myslíte, že by to mohlo být těhotenství? Test si nechci dělat, protože podle tabulek je na to brzo. Moc bych si toho mimíška už přála :-(. Děkuji za odpověď

Janka01

Poeet p?íspivku : 1
Age : 35
Registration date : 10. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti - Stránka 2 Empty Re: První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti

Příspěvek  Jentyne Tue Jan 24, 2012 10:24 am

Ahoj Janko01,
nezoufej, s velkou pravděpodobností jsi těhotná, touto dobou už bys teoreticky i mohla vědět :-) Já jsem vysadila antikoncepce v červenci roku 2010 a od té doby jsem neotěhotněla. Posledního půl roku jsme počítali dny, a stejně nic. Od ledna 2012 jsem se rozhodla chodit na sledování cyklu, kdy mi paní doktorka přímo řekla den, kdy máme mít styk, ze kterého by se s velkou pravděpodobností mohlo něco podařit. Momentálně bych byla ve 4. týdnu (dle standardních výpočtů), popichuje mne občas v podbříšku, unavená a náladová jsem taky (přítel doma tvrdí, že jsem na ránu :-D), včera jsem dokonce měla i růžový výtok (barvy pudinku). Na test je ale prozatím brzy. Tak snad jsme obě těhu :-)
Pa Ivka

Jentyne

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 24. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti - Stránka 2 Empty Re: První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru