JAK NA MIMINKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti

+5
Barulátko
Nieves
barbel
poupatko8
Admin
9 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti Empty První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti

Příspěvek  Admin Sat Aug 30, 2008 6:54 pm

Podělte se s ostatními o vaše zkušenosti s prvními příznaky těhotenství. Pokud si těhotenství nejste jisté, pište do rubriky Jsem těhotná?
Admin
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 26
Registration date : 21. 08. 08

https://futurebaby.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti Empty těhotná?

Příspěvek  poupatko8 Mon Nov 03, 2008 5:14 pm

chtěla bych se zeptat zda můžu být těhotna??s přítelem se snažime 5 měsicu o miminko..a teď mi je nějak zvláštně...bolí mě hlava ..svědí mě prsa a mám potřebu fůrt spát..a trpím nechutenstvím..je mi po všem blbě...děkuji za radu... Very Happy

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti Empty Re: První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti

Příspěvek  barbel Mon Nov 03, 2008 8:52 pm

ahoj poupatko, no to si priznaky tehotenstva Wink . kolky den cyklu si? kedy mas mat menstruaciu?

barbel

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti Empty ahoj

Příspěvek  poupatko8 Wed Nov 05, 2008 4:30 pm

no menstruaci bych měla dostat ted 17.11..myslis ze to opravdu muze byt tehotenstvi??nekdy mam strasnej hlad a furt jim nekdy zase nic..a taky zmeny nalad

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti Empty Re: První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti

Příspěvek  barbel Thu Nov 06, 2008 1:28 pm

ahoj poupatko, su to tehotenske priznaky... ako sa citievas pred menstruaciou? vies kedy si aso mala plodne dni?
kedze moja sestra je tehotna tak tie zmeny nalad poznam dobre Smile , tiez je jej zle a stale by len spala. ja mam dostat menstruaciu buduci tyzden tak som zvedava. kazdopadne ti drzim moc palce.

barbel

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti Empty První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti

Příspěvek  poupatko8 Thu Nov 06, 2008 5:30 pm

ano jsou to příznaky jako před menstruaci..akorád nejsem takhle unavená a podrážděná..taky ti moc držím palečky aby ta mrcha nepřišla..právě že plodné dny byli nějak kolem 25 myslím..ale nevím to přesně..sem zvědava

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti Empty Re: První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti

Příspěvek  barbel Thu Nov 06, 2008 8:24 pm

najtazie su tie hvile pred cakanim na mrchu... to nemam rada. ja som si aj BT merala, ale som sa na to vykaslala lebo to nema zmysel... uz by si mohla citit nejake tie priznaky lebo vajicko sa uchytuje v maternici tak 6 az 10 den... daj mi potom vediet, velmi ti drzim palce...

barbel

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti Empty první příznaky

Příspěvek  poupatko8 Fri Nov 07, 2008 3:53 pm

děkuji..taky ti držím palce..oni píší že teplota v pochvě v těhotenství ma byt kolem 37 ..dnes sem to schvalne zkusila a mam 37.4 tak by mě zajímalo co to znamena..počkam do toho 17 a pak když to nedostanu tak si udelam asi test..ale uvidime..sem docela zvedava...

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti Empty Re: První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti

Příspěvek  barbel Fri Nov 07, 2008 7:54 pm

teplota sa zacine merat v prvy den cyklu (prvy den menstruacie)... od toho dna sa ti drzi nizko, potom ti klesne - vtedy bola ovulacia a od ovulacie sa ti drzi hore. ked ti neklesne tak si tehotna, ale mne neklesa... klesne mi az po menstruacii. skus si merat vzdy rano pred tym ako vstanes z postele a najlepsie v tu istu hodinu...

barbel

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti Empty těhotna?

Příspěvek  poupatko8 Sat Nov 08, 2008 1:35 pm

tak jo děkuji za vysvětlení..zkusím to..a kdyžtak dám vědět Smile Smile

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti Empty Re: První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti

Příspěvek  barbel Sat Nov 08, 2008 10:39 pm

ok, budem tu a pomozem ti s tym. nie je to nic tazke, zvladneme to Wink

barbel

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti Empty těhotenství

Příspěvek  poupatko8 Mon Nov 10, 2008 4:25 pm

děkuji si hodná..moje kamarádka otěhotněla a ni to neví..neměla žádný příznaky a menstruaci měla 4 měsíce:-)to je hezký:-)

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti Empty Re: První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti

Příspěvek  barbel Mon Nov 10, 2008 6:15 pm

mojej svagrinej sa narodilo dievcatko, potom hovorila, ze je blaznivo chodi menstruacia... isla k doktorovy a on sa jej spytal, ze ci si z neho robi srandu, ze ide do piateho mesiaca Very Happy , bola v soku, ved nemala pohyby, ale asi o tyzden na to jej zacali pohyby...
niekto o tom vie a niekto nie. ty sa ako citis?

barbel

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti Empty příznaky

Příspěvek  poupatko8 Tue Nov 11, 2008 11:12 am

no je mi zvláštně..uvidime..17 bych měla dostat menstruaci tak se uvidi..nejhorší je že to mívám dost nepravidelny:-(tak se musím nechat překvapit:-)

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti Empty Re: První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti

Příspěvek  barbel Wed Nov 12, 2008 6:56 pm

drzim ti palce aby to vyslo. ja tomu budem nechavat volny priebeh a snad sa to co najskor podari

barbel

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti Empty první příznaky

Příspěvek  poupatko8 Thu Nov 13, 2008 4:52 pm

asi je to nejlepší tomu nechat volný průběh..ale děkuji moc..když to nevyjde nevadí..snad příště:-)

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti Empty Re: První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti

Příspěvek  Nieves Thu Nov 13, 2008 10:47 pm

Holky, já už jsem jednou těhotná byla, bohužel to skončilo potratem. Celou dobu, co jsme se snažili, tak jsem každý měsíc měla příznaky a nikdy jsem nebyla těhotná. Když jsem s tím pak nepočítala, tak to vyšlo. Teď se snažíme znovu, už osm měsíců a nic.. Crying or Very sad
Nieves
Nieves

Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti Empty přiznaky

Příspěvek  poupatko8 Sat Nov 15, 2008 8:56 pm

a jak si poznala že jsi prodělala potrat?,a jaktože jsi měla příznaky?jsi si to namlouvala že jsi těhotná že?,

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti Empty Re: První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti

Příspěvek  Barulátko Thu Dec 18, 2008 1:08 am

Ahoj holky!

Já už doma jedno dítko mám a mým prvním příznakem těhu byla strašně citlivá prsa (nesnesla jsem pomalu ani podprsenku). Teď se už 5m snažíme o sourozence pro malou a furt nic Crying or Very sad Manža už z toho začíná být nervozní.

Barulátko

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 18. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti Empty první příznaky

Příspěvek  poupatko8 Fri Dec 19, 2008 1:57 pm

Barulátko napsal:Ahoj holky!

Já už doma jedno dítko mám a mým prvním příznakem těhu byla strašně citlivá prsa (nesnesla jsem pomalu ani podprsenku). Teď se už 5m snažíme o sourozence pro malou a furt nic Crying or Very sad Manža už z toho začíná být nervozní.

no to se ani nedivim..rekla bych ze pro chlapi je to mnohem horsi kdyz to nejde..my se snazime uz 9 mesicu ale po navsteve kartarky to uz vzdavam:-(

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti Empty Re: První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti

Příspěvek  Maykét Thu Jan 08, 2009 9:43 pm

jsem ve 11 týdnu.......a mé příznaky těhoteství ??? bolela mě hlava,byla jsem též unavená,a po ránu mi nebylo zrovna nejěk nejlépe....ale dostala jsem menstruaci,tak jsem si myslela že to nic není,ale hned po 2 dnech mi to skončilo...tak jsem si došla k doktrovi,a ten mi řekl: Slečno,ale Vy jste těhotná..hned na místě jsem se rozbrečela... a největší překvápko to bude pro méhnjo přítele...Pracuje v Izrealy,tak až za ním poletím za 14 dní..tak to bude pěknej dáreček k jeho narozeninám...:-)) ale vím,že těhotneství je krásná věc ....a porod ??? to přežijeme...pak ho uvidíme...a budeme štastný...

Maykét
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti Empty Re: První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti

Příspěvek  poupatko8 Sat Jan 10, 2009 3:12 pm

Maykét napsal:jsem ve 11 týdnu.......a mé příznaky těhoteství ??? bolela mě hlava,byla jsem též unavená,a po ránu mi nebylo zrovna nejěk nejlépe....ale dostala jsem menstruaci,tak jsem si myslela že to nic není,ale hned po 2 dnech mi to skončilo...tak jsem si došla k doktrovi,a ten mi řekl: Slečno,ale Vy jste těhotná..hned na místě jsem se rozbrečela... a největší překvápko to bude pro méhnjo přítele...Pracuje v Izrealy,tak až za ním poletím za 14 dní..tak to bude pěknej dáreček k jeho narozeninám...:-)) ale vím,že těhotneství je krásná věc ....a porod ??? to přežijeme...pak ho uvidíme...a budeme štastný...

milá markétko..a tys měla teda pak jeste nakou menstruaci nebo uz vubec?a jaky jeste priznaky?nebolelo te vedle pupiku na leve strane??jinak ti gratuluji a trosicku i zavidim..a chteli ste miminko nebo ne?

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti Empty pro vsechny co touzi po miminku jako my

Příspěvek  janaaa Fri Jan 16, 2009 4:36 pm

My take jedno ditko mame ted se snazime o druhe zatim to dopadlo potratem samovolnem.A to nam to vyslo skoro az po 9 mesicich.Nyni se snazime znova ale nejak nevim zda se mam tesit aby to nedopadlo spatne .U prvniho mminka jsem to ani nepoznala prisla jsem na to az ve 3 mesici.Ted nez jsem potratila jsem snad mela vsechny priznaky od bolesti prsou ospalosti unavy az po bolest v podbrisku.Tak ze kazde me tehotenstvi dopadlo jinak a tak jsem zvedava jestli se nam to povede a dopadne to dobre.

janaaa
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti Empty Prosím o radu a Vaši skusenost

Příspěvek  7jak Tue Mar 10, 2009 10:59 pm

Dobrý večer
Před několika dnami jsem náhodou narazila na tieto stránky a velice mne zaujali.
Potřebovala by jsem poradit. Síce už máme jednoho roštáka, budou mu tento měsíc 3 roky.
S manželem se snažíme už 15 měsíců o miminko. Bydlíme na vesnici, takže k doktorovi moc nechodím. Pomoci HA mi uprail ciklus, takže ho mám už rok pravidelní 28 dní. O nějakém měření teploty jsem ani nevedela. A práve tohle mne zajíma. Už 7 dní si ji měřím pravidelne a mám ji vždy 37,5. Včera jsem si ráno dělala test a jasne, že byl negatívní. Ale chílku na to jsem začala trošičku špinit, ale do 10 minut to prestalo. A večer se to opakovalo. Tohle sa mi ešte nikdy nestalo. Dnes ráno jsem mala teplotu ako vždy 37,5. Ale o hodinu pozdejc mi klesla na 37, 3 a v poledne dokonce na 37, 1. Tak jsem se smířila s tým, že to zase dostanu. Když jsme se s malím vrátili domu z odpolední procházky, tak jsem si ji jen tak cvične změřila znovu a mala jsem 37,7. Asi hodinku na to jsem zase začala trošičku špinit a teplota mi klesla na 37,5 kterou mám doted. Bohužel jsem po koupaní začala víc špinit. Takže asi mimi zase nebude. Jenomže mne už 11 dní bolí podbrišek a od minulé středy mne trápia nevolnosti. No, ne přímo, že by jsem zvracela ale mám takove pocit. A to stačí když na jídlo jenom pomyslím nebo se kouknu. Moc by jsem potřebovala poradit. U prvného těhotenství mne podbrišek nebolel, jen jsem byla utahaná a první 2 měsíce jsem dostala aj tak MS. Takže asi počkám, jak to bude a možná si o několik dní spravím nový test.
Nebo jaký je Vás názor. Vopred děkuji za jakoukoliv radu a pomoc.
Přeju všem čo možná nejpříjemnější večer.
Valentová

P.S.:
Tak bezva, už fak nevím. Síce se nestresuji,a le mám to tento měsíf nejaké divné. V životě jsem to takto nemala.
Ráno kolem 4 jsem se vzbudila, začala jsem trošku více krvácet, ale nič hrozného. No jo, ale kolem 9 mi to zase začalo přestávat. A jak by to nestačilo, tak v 19 hodin se zase ukázala jak kdyby nič. Je to jenom slabí, ale je. Takže už fakt nevím. Uvidím a asi příšty týden zavolám k doktorce. Tak ráda by jsem byla tehotná, ale jak to je v posledných dnech, tak nevím.
Děkuji všem za jakoukoliv radu.

7jak

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 10. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti Empty těhotenství

Příspěvek  poupatko8 Tue Mar 31, 2009 8:10 pm

ahojky,moc bych ti to přála..jak si dopadla vubec u doktora?jsi těhotná??my se s přítele snažíme už rok skor a nic:-(je to hrozný

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti Empty Re: První příznaky těhoteství- vaše zkušenosti

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru