JAK NA MIMINKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bylinky a jejich využití

3 posters

Goto down

Bylinky a jejich využití Empty Bylinky a jejich využití

Příspěvek  Admin Wed Sep 03, 2008 1:00 am

Bylinné čaje, tinktury - prostě vše na bázi bylin
Admin
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 26
Registration date : 21. 08. 08

https://futurebaby.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Bylinky a jejich využití Empty alchemilkovy caj

Příspěvek  barbel Mon Nov 03, 2008 8:48 pm

Ahojte, na posilnenie maternice je dobre pit alchemilkovy cajik, ale je dobry len do ovulacie cize tak dva - tri dni pred ovulaciou ho prestat pit ... mate aj nejake ine bylinky odskusane?

barbel

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Bylinky a jejich využití Empty Čaje fungují

Příspěvek  JanaBozi Sat Feb 14, 2009 3:28 am

Co je alchimikový čaj, to nevím, bohužel. Sad
Kontryhel je známý jako zázrak (zlepšuje kvalitu hlenu), ale taky se nedoporučuje po ovulaci, protože prodlužuje luteální fázi a tím mate vlastníka ženských orgánů.Question
Používat ho po ovulaci, si myslím, si ho můžou dovolit ženy po vysazení menses, které si nejprve chtějí srovnat cyklus a vyčistit tělo. drunken
Jinak piji první měsíc bylinky od Jukl-Polička s názvem NEPLODNOST. Na jiném serveru jsem se dočetla, že ženy po něm do dvou měsíců těhotní. (Za předpokladu sexu v plodných dnech, nebo sexem obden. - a muž je plodný - a žena samozřejmě dodržuje základní pravidla: Nepije, příliš těžce nepracuje..) Bylo jich několik a opravdu jsem nepotkala ženu, která pila čaj půl roku a pořád nic. Tak jsem si ho nasadila, abych věděla, jestli je to pravda. A doufám, že příští měsíc budu dělat na TT affraid . To je moooc hezký smajlík!
Tento čaj mi vcelku chutná, piji ho s umělým sladidlem, i když to asi není úplně ideální. Razz I tak mi kvalitu hlenu zlepšil a luteálka je v normě (14 dnů - čekám menses dnes) a teploty bez výkyvů, spíše v horní hranici. Dokonce se mi objevil i ovulační pokles!!! affraid Měla jsem ho za těch 10 měsíců jednou! A PMS jsou o hooodně slabší! Vzteklá nejsem, křeče mám až dnes, záda bolí taky až dnes, jen unavená Sleep , to jsem stejně jako před minulými menses.
Dám vědět jestli čaj opravdu funguje i na neplodnost jako takovou, nejen na zlepšení zdraví.. cheers

JanaBozi
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Bylinky a jejich využití Empty neplodnost

Příspěvek  macik Sun Jan 03, 2010 7:41 pm

Ahojky, mohlabys mi napsat na jakých stránkách můžu čajík objednat. Díky... Very Happy

macik

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 03. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Bylinky a jejich využití Empty Re: Bylinky a jejich využití

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru