JAK NA MIMINKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mohou pomoci bylinky

Goto down

Mohou pomoci bylinky Empty Mohou pomoci bylinky

Příspěvek  Hana Volfová Thu Nov 01, 2012 1:39 pm

Dobrý den, četla jsem příspěvky snažilek, které dlouho čekají na miminko a ráda bych Vám pomohla.

Předem podotýkám, že Vám nechci za každou cenu něco prodat a vydělat na tom, chci Vám především pomoci. Sama jsem čekala na svou dcerku rok, tak vím, jaké to je, když se nedaří otěhotnět. Nabízím Vám možnost, která Vám může pomoci a je jen na Vás, jestli ji využijete.

Jedná se o čistě přírodní produkt Emulips, české firmy OKG. Je zcela bez chemie, pouze na přírodní bázi. V případě podpory početí je dobré, aby Emulips užívali oba partneři. Doporučené dávkování 3x denně 10-15 kapek po jídle.

Mám již 3 spokojené maminky ve svém okolí, kterým Emulips pomohl.
Dovolte mi, abych Vám sem napsala jejich příběhy:

Paní Martina Vošalíková z Českých Budějovic byla 4x na umělém oplodnění a bez výsledku! Začala užívat Emulips, otěhotněla hned druhý měsíc a začátkem loňského července porodila zdravého chlapečka Kryštůfka.

Paní Gabriela Táborská z Horek nad Jizerou se rok snažila o první dítě, při druhém otěhotněla hned první měsíc - užívala Emulips! Dnes má ročního chlapečka Káju.

Kamarádka Hanka Danešová z Kladrub se rok a půl snažili s přítelem o miminko a bez výsledku. Začala brát Emulips a po 2 měsících otěhotněla. Nyní je v 6. měsíci těhotenství.

Emulips stojí 375 Kč a vydrží 1,5 měsíce.

Těm z Vás, které mají o Emulips vážný zájem, ráda poskytnu další informace, pište mi do soukromé zprávy.
Hana Volfová, DiS.

Hana Volfová

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 01. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru