JAK NA MIMINKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Snažilky ..nejde to tak co dal

2 posters

Goto down

Snažilky ..nejde to tak co dal Empty Snažilky ..nejde to tak co dal

Příspěvek  Jolca20 Tue Aug 18, 2009 1:40 pm

s přítelem se snazíme o mimi uz pres rok Sad sme ve stadiu kdy uz na to oba si tak 3 mesice ustavicne nemyslime dokonce sem zacala brat i vitaminky calybrum ktery mi doporucili dalsi snazilky flower jenze sem po nich zacinala vyrazne pribirat scratch a to sem nemohla vydrzet navic mi po nich bylo i nevolno takze ted sem zas bez prasku pokazdy uz ze zvyku zvedam nozky do stropu dle stareho receptu na mimi ale stale nic přítel je z toho uz moc smutnej jelikoz ma cukrovku a boji se ze to bude jeho neschopnost a dusledek jeho onemocneni ale tomu ja neverim tak mi prosim snazilky napiste cokoli uvitam jakoukoli radu dekuju study study

Jolca20

Poeet p?íspivku : 2
Age : 34
Location : české budějovice
Registration date : 18. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Snažilky ..nejde to tak co dal Empty Re: Snažilky ..nejde to tak co dal

Příspěvek  amalka Sat Oct 03, 2009 10:25 am

Ahojky Very Happy mně doktor doporučil vitaminy Femibion 800,pry ma nejlepší složení.Tak zkus třeba ty jestli nebudou lepší,taky doporučujou uživat zinek,selen je to na vyvoj buňek.To tam asi všecno bude v těch vitaminech.ahojky

amalka
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Snažilky ..nejde to tak co dal Empty pomooc

Příspěvek  Štěpkus Thu Sep 23, 2010 9:13 pm

Ahojky asi pul roku se snažíme o druhé miminko a nedaří se :-( jedno dítě spolu už máme a to se povedlo na poprvé od porodu uběhli tři roky..a ted chceme druhé mmi a nedaří se..vypočítávam si plodný dny,dělam svíčku v posteli :-) a nic..už opravdu jsem z toho smutná..a nějakym vitamínum nevěřim..poradtě

Štěpkus
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Snažilky ..nejde to tak co dal Empty Re: Snažilky ..nejde to tak co dal

Příspěvek  iveta Tue Oct 05, 2010 5:57 pm

Já jsem nemohla otěhotnět rok a dva měsíce.Dnes už jsem v 6. týdnu a jak se to povedlo?V červnu jsem začla zase užívat antikoncepci abych si posunula menses, protože jsem odjížděla na dovolenou a chtěla se tam samozřejmě koupat.Tabletky jsem brala dva měsíce( dvě platíčka ).Po dobrání jsem měla trochu výčitky, že jsem si to snažení o miminko trochu zkazila, ale čekalo mě pak velké překvapení.Po tabletkách jsem měla menses normálně jednou, ale další menstruace se pak už nedostavila.Lékař mě pak potvrdil, že jsem těhotná.Nevím, jestli to antikoncepce nějak ovlivnila, ale možná na tom něco bude.Zkuste to a uvidíte

iveta
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Snažilky ..nejde to tak co dal Empty Vysněné miminko

Příspěvek  milada.weiss Mon Jun 30, 2014 3:05 pm

My s partnerem se snažíme o miminko už asi přes rok a stále to nejde, dávám to za vinu antikoncepci kterou jsem brala skoro 10 let.. V lékárně mi na podporu početí doporučili Fertility Blend, hodně mě zaujala jejich klinická studie (http://www.fertilityblend.cz/klinicka-studie/ ). S přítelem ho bereme oba a doufáme v zázrak  Smile 

milada.weiss

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 18. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Snažilky ..nejde to tak co dal Empty Re: Snažilky ..nejde to tak co dal

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru