JAK NA MIMINKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Snažilky 2009

+2
dajdulka23
Admin
6 posters

Goto down

Snažilky 2009 Empty Snažilky 2009

Příspěvek  Admin Sat Aug 30, 2008 6:49 pm

Diskuze pro ty, které se na miminko chystají příští rok
Admin
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 26
Registration date : 21. 08. 08

https://futurebaby.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2009 Empty Re: Snažilky 2009

Příspěvek  dajdulka23 Mon Jan 05, 2009 10:03 pm

Ahojky, v srpnu jsem vysadila antikoncepci, protože plánujeme miminko...nejdříve jsem měla zpožděnou menstruaci o 5dní, potom o 2dny a teď o 19dní...už jsem se dneska chystala k doktorce, ale přes noc jsem to dostala, takže jsem tam ani nechodila...chtěla bych jen vědět, jestli je to normální, nikdy jsem takové dlouhé zpoždění neměla.... Sad

dajdulka23

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 05. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2009 Empty Re: Snažilky 2009

Příspěvek  poupatko8 Tue Jan 06, 2009 4:57 pm

dajdulka23 napsal:Ahojky, v srpnu jsem vysadila antikoncepci, protože plánujeme miminko...nejdříve jsem měla zpožděnou menstruaci o 5dní, potom o 2dny a teď o 19dní...už jsem se dneska chystala k doktorce, ale přes noc jsem to dostala, takže jsem tam ani nechodila...chtěla bych jen vědět, jestli je to normální, nikdy jsem takové dlouhé zpoždění neměla.... Sad

ahojky..podle me to normalni není ale jak vidíš tak asi je..radši by sis stejně měla podle mě zajít k doktorovi aby ti dal něco na urovnání pravidelného menstruačního cyklu.my se s přítelem snažíme už 10 měsíců a fůrt nic..prášky ale neberu 2 roky..co se dá dělat..člověk si holt musí počkat..
jo a ještě něco máš nějaké příznaky?podle mě i kdybys byla těhotná tak menstruaci mít můžeš

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2009 Empty Re: Snažilky 2009

Příspěvek  dajdulka23 Tue Jan 06, 2009 11:18 pm

No příznaky jsem právě měla a už jsem s tím tak trošku "počítala", ale vím, že si těhotenství může žena v klidu vsugerovat a cítit se tak. Já vím, že je to teprve začátek, ale miminko si přeju strašně moc, ale jak se říká, když se na to ženská upne, tak funguje "psychika" a prostě to nejde...já jsem se na to právě vždycky snažila nemyslet a pak se objevil nějaký ten příznak, tak jsem si na to hned vzpomněla...jenže test nic neukazoval ani po 13ti dnech zpoždění...

dajdulka23

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 05. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2009 Empty Re: Snažilky 2009

Příspěvek  poupatko8 Sat Jan 10, 2009 3:13 pm

dajdulka23 napsal:No příznaky jsem právě měla a už jsem s tím tak trošku "počítala", ale vím, že si těhotenství může žena v klidu vsugerovat a cítit se tak. Já vím, že je to teprve začátek, ale miminko si přeju strašně moc, ale jak se říká, když se na to ženská upne, tak funguje "psychika" a prostě to nejde...já jsem se na to právě vždycky snažila nemyslet a pak se objevil nějaký ten příznak, tak jsem si na to hned vzpomněla...jenže test nic neukazoval ani po 13ti dnech zpoždění...

jasny no uplne ti rozumim..no nezbyva nam nez cekat a doufat

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2009 Empty snažilka

Příspěvek  anonim Sun Jan 11, 2009 5:46 pm

ahojky holky už se snažím z přítelem přez 2 měsíce o mimčo ale furt nic antikoncepci jsem brala rok a břed 2 měsícema jsem jí vysadila tet beru bejby plan! pokud máte rady nebo nějaké fígle tak sem z nima ráda se poučím!! doufám že se nám to brzo povede!! zatim pa jo a pardon za češtinu ještě mi moc nejde Laughing tak pa

anonim
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2009 Empty Re: Snažilky 2009

Příspěvek  dajdulka23 Mon Jan 12, 2009 6:34 pm

Tak dneska jsem byla na prohlídce a nechala jsem si udělat ultrazvuk a nic.Surprised( doktorka mi řekla ať na to hlavně nemyslim a ono to pak přijde samo...vím, že má samozřejmě pravdu, ale víte, jak to je, když si něco hrozně přejete...takže pokusy budou pokračovat a pokud mohu poradit všem snažilkám - opravdu na to zkuste nemyslet, pak budeme všechny příjemně překvapené.Surprised) bounce

dajdulka23

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 05. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2009 Empty Re: Snažilky 2009

Příspěvek  poupatko Tue Jan 13, 2009 4:12 pm

tak to tomu verim..skoda ze z tebe neni tehulka..no tak hold budeme muset dale cekat..ale neboj ono to prijde az to budem nejmin ocekavat

poupatko
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2009 Empty Re: Snažilky 2009

Příspěvek  Kamusenka Fri Jan 16, 2009 10:56 am

Ahoj holky,

snazime se s manzelem od srpna o maleho odlitka, ale nejak nam to nejde.... aspon, ze si muzu precist vsechny vase prispevky a videt, ze nejsem sama, koho trapi ty nase snazilkovsky problemy. Je to zvlastni, kazda jsme jina a pritom naprosto nezavisle na sobe tu piseme ty samy veci - vsugerovane priznaky tehotenstvi, vecne doufani, ze neprijde menses, a hlavne to, jak na to vsechny stale myslime a jak se samy sebe snazime marne presvedcit, ze na to vlastne nemyslime, protoze to blokuje nase snazeni. Je to k vzteku, co? Evil or Very Mad
Nejhorsi na tom je, ze behem toho pul roku, co nam to nejde, prislo do jineho stavu spoustu mych kamaradek, ktere o to vlastne ani tak moc "nestaly". Proste najednou byly v tom. Strasne jim to preju, ale vzdycky to ve mne znovu vzbudi pocit, ze mi ujizdi vlak a ze mimco chci - hned! TED! Jsem hrozna, co? ;o) drunken

Kamusenka

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 15. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2009 Empty Snažilky 2009

Příspěvek  hankalu Wed Jan 21, 2009 9:11 pm

Ahoj, já jsem brala antikoncepci 10 let a v srpnu jsem ji konečně vysadila. Mimi se zadařilo po 3 měsících a příznaky byly snad všechny...., ale bohužel vše skončilo v 8tt, samovolným potratem... Tedˇse zase snažíme už 2 měsíce, tak jsem zvědavá jak to dopadne. Během týdne očekávám měsíčky... snad nepříjdou!!! Smile

hankalu

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 08. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2009 Empty huráá

Příspěvek  dajdulka23 Thu Feb 12, 2009 10:19 pm

Tak holky, dneska jsem si udělala testík a zřetelně vidím obě dvě čárky cheers vůbec jsem to nečekala, protože jsme se s manželem domluvili, že s tím ještě počkáme, protože prodáváme barák a taky z toho důvodu jsem na to přestala myslet, psychika je strašná věc...takže zítra hned běžím na gyndu...akorát mám strašné bolesti břichá, máte s tím někdo zkušenosti?holky, přeju Vám, aby Vás to co nejdříve taky potkalo jako me!!!! Smile

dajdulka23

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 05. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2009 Empty Pozdrav

Příspěvek  Peťule Sat Feb 21, 2009 9:21 pm

Ahoj holky všem držím moc palečky a nevěšte hlavu,my se s přítelem snažíme už dva a půl roku,máme za sebou vše kromě imunologie,která nás teprve čeká.Je to na nervy,ale pořád věřím že to vyjde. bounce Mám taky spousta těhu kamarádek,většinou ani nevěděli že jsou v tom,snažím se jim to přát ale znáte to,člověka to prostě bolí,když vidí jak jim ta bříška rostou.Rady typu nemysli na to jsou vážně na nic jelikož to fakt nejde a nikdo mi to nevyvrátí.Takže držte se,jednou to určitě klepne. Laughing Laughing

Peťule
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2009 Empty taky se snažíme...

Příspěvek  alihnap Fri Oct 16, 2009 11:53 pm

Ahoj holky, přidávám se do snažilek. Mám už jednoho chlapečka a budou mu dva roky za pár dní...ale o něj jsme se snažili taky téměř tři roky, nakonec jsme podstoupili léčbu na reprodukční medicíně a provedli mě inseminaci, po které jsem otěhotněla.Teď jsem v červenci vyndala tělísko a chtěli by jsme pořídit malému sourozence. S tělískem jsem téměř nemenstruovala a teď po vysazení mám dlouhé cykly kolem 32 dnů. Poslední byl skoro ke 40ti. Začala jsem pít kontryhelový čaj a budu doufat, že se cyklus srovná a podaří se nám otěhotnět. Všem Vám držím palce a máme brzy kulatý bříška....papa Smile

alihnap
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2009 Empty také už chceme miminko

Příspěvek  Janinka Wed Oct 21, 2009 12:04 pm

ahoj snažilky,tak jak vám to jde?my byly na umělém oplodnění a nepovedlo se,tak ted už se zase cpu práškama a jedu k lékaři 26.října a pak nějak půjdeme na druhý pokus,na miminko se moc těšíme a jak jste na tom Vy?tak se mějte zatím hezky a snažme se Very Happy !!!!

Janinka

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 05. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2009 Empty snažilky 2009

Příspěvek  Medisek Thu Oct 29, 2009 11:29 am

Ahoj holky,
jsem moc ráda, že na to nejsem sama ..... s přítelem teda teď už manželem se snažíme od června a od února neberu prášky.... na psychiku je to strašný .... už jsem měla období, kdy jsem dostala MS odeset dní později a už se těšila a zase nic.... ted už se mi chce pomalu brečet pokaždé když ji dostanu.....

Medisek
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2009 Empty Nova snazilka

Příspěvek  Radka Sun Nov 15, 2009 6:09 pm

Dobry den Snazilky,rada bych se pridala k Vam na snazeni, 20.cervence jsme byla na preruseni tehotenstvi ve 24.tydnu me holcicky,mela mozkovou vadu.

Bylo to nejhoosi obdobi co jsem kdy mela,ted uz se snazime o miminko,moc si ho prejeme. No

Tak rada bych si s nekym povidala a bylo zase fajn a svechny byly tehotne

Radka
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2009 Empty Pro Radku

Příspěvek  Aja Tue Nov 17, 2009 1:13 am

Ahoj Radko,
moc mě to mrzí s tvojí holčičkou. Já si toto ani nedovedu představit, že bych někdy musela podstoupit. Holt to ale asi pro vás všechny zúčastněné bylo to nejlepší, co šlo udělat... Měj se moc hezky a moc ti přeji, aby se vám snažení o miminko podařilo co nejdříve a vy se z něj oba mohli těšit.
Alena

Aja
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2009 Empty Snažilky 2009

Příspěvek  bilapani Thu Nov 19, 2009 5:02 pm

Zdravím všechny snažilky "2009", zároveň přidám i osobní zkušenost. S manželem máme dvě děti (10 a 8 let) a jak to tak někdy bývá zatoužili jsme ještě po jednom dítku. Já už před několika lety, ale manžel byl jiného názoru. Najednou přišlo k tomu, že iniciátorem toho "chtění" byl manžel. S úžasem jsem otěhotněla v prvním cyklu, dva těhotenské testy ukázaly // Shocked , příznaků bylo několik, ale taky jsem si říkala, abych si je nevsugerovala, ale u mě před menstruací žádná citlivá prsa, nevolnost, bolení hlavy a najednou všechno dohromady. K lékaři jsem nespěchala, protože jsem chtěla vyčkat, až bude na UZV viditelná srdeční akce. Ale to víte, člověk je tvor nedočkavý a jedno ráno, kdy jsem se zrovna dvakrát necítila jsem tam radši vyrazila. Po prohlídce i následném UZV doktor potvrdil ranné stadium těhotenství, zeptal se mi, zda budu chtít užívat vitaminy a zda chci vypsat neschopenku. Vitaminy jsem uvítala, ale s neschopenkou, že chci ještě počkat. Kontrolu naplánoval za 14 dnů, ale nakonec jsem se dohodli, že přijdu za měsíc. Ten blažený pocit při odchodu z ordinace jsem si vychutnávala. Ale ejhle, druhý den jsem začala špinit, poté krvácet. Nenechala jsem se vydivočit, vzala jsem si Ascorutin, který mi v nemocnici naordionovali i při 1. těhotenství, po návratu s nemocnice jsem si tenkrát myslela, že je vše ztraceno, i když to nebylo krvácení ani špinění, spíš jakoby odcházející kousky nějaké tkáně - byla jsem zoufalá a řekla jsem si, buď a nebo - dnes mám doma 10-ti letou slečnu), na den to ustalo, potom znovu, trvalo to jako běžná menstruace, ale slabší a téměř bez bolestí. Do nemocnice jsem nechtěla, dívali by se na mě jak na blázna v 5. týdnu, v ruce žádný záznam o nynějším těhotenství. Přečetla jsem na netu snad všechny články a diskuse, jsem si jistá, že to byl ranný potrat Crying or Very sad, ach jo, tolik jsem se těšila, manžel se pořád ptal a smskoval, jak to vypadá, říkala jsem si, že je z toho nešťastný víc než já. Beru to tak, že když nebyly dostupné těhotenské testy, tak že spoustu žen ani nenapadlo, že mohly být těhotné a připisovaly to opožděné menstruaci, i když měly cyklus pravidelný jako já. Tak snad příště už to bude OK.

bilapani
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2009 Empty BT

Příspěvek  peta Mon Jan 18, 2010 12:44 am

ahoj holky, muzu se zeptat, četla jsem tu že teplota BT by po ovu měla stoupnout nad 37, ale já jí neměla ani před MS, ani teď, nej. je 36,9. nyní jsem 25DC a ovulka byla 17 DC. pokud jsem neotěhotněla kdy by měla teplota před MS klesnout, pár dní před nebo v den ? děkuji

peta
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Snažilky 2009 Empty Re: Snažilky 2009

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru