JAK NA MIMINKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tinktury od Energy

2 posters

Goto down

Tinktury od Energy Empty Tinktury od Energy

Příspěvek  mikie Wed Dec 31, 2008 4:29 pm

Ahoj. A s pripravky fy Energy mate nekdo zkusenost?
My jsme dostali doporuceni vyzkouset Gynex a King kong. Pritelkyne 3 x 7 kapek Gynexu a ja rano a v poledne po 3 kapkach King kongu a vecer 6 kapek Gynexu. Zacali jsme zacatkem prosince, takze na vysledky je jeste brzy. Mame za sebou dve IVF jedno s nasimi vajicky a druhe s darovanymi. Problem je u nas na obou stranach. Pritelkyne se lecivala na zvyseny prolaktin a ma snizenou produkci vajicek a mi "sportovci" jsou podprumerni az velmi podprumerni ve vsech disciplinach.

mikie

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 31. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Tinktury od Energy Empty mám zkušenost

Příspěvek  havlín Wed Feb 15, 2012 12:32 pm

Ahoj, mám zkušenost, měla jsem Gynex od konce roku 2011 a už v polovině ledna jsem zjistila že čekám miminko. Koupila jsem si ho vlastně,protože jsem moc chtěla otěhotnět ale nedařilo se.Je mi už 36 let. Chystala jsem se k lékaři na prohlídku,jestli je vůbec všechno v pořádku,počítala jsem dny-plodné,neplodné,ovulaci... Po více než roce jsem z toho všeho byla unavená a vyčerpaná.Samozřejmě jsem pokaždé měla příznaky kterým jsem věřila-marně.Pak jsem kopila Gynex,který měl výborné recenze na internetu,nasadila jsem 7 kapek 3krát denně. Uklidnila jsem se a hlavně přestala počítat a přemýšlet o tom,proč se nám nedaří.Věila jsem tomu,že do čtvrt roku budeme miminko čekat. Během tří týdnů se u mě projevila detoxikace starých onemocnění-rýma,kašel.Pila jsem hodně tekutin.Dva dny po termínu mestru. jsem dělala těhot.test a byl kladný. První příznaky těhotenství jsem neměla vůbec. Takže moje čekání trvalo pouhé 3 týdny!! Přeju i tobě ať tvé čekání je co nejkratší.! Jana.

havlín

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 15. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Tinktury od Energy Empty Re: Tinktury od Energy

Příspěvek  mikie Fri Feb 24, 2012 3:05 pm

Tak to blahopřeji. A díky za odpověď
U nás je problém asi větší, protože zatím ani náznak jakéhokoliv zlepšení, a tak už čekáme na dítko které nám "přidělí" do adopce poradní sbor.
Jak říkáš hlavně se hodit do pohody.
Mikie

mikie

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 31. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Tinktury od Energy Empty Re: Tinktury od Energy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru