JAK NA MIMINKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOLKY PORAĎTE MI..

2 posters

Goto down

HOLKY PORAĎTE MI.. Empty HOLKY PORAĎTE MI..

Příspěvek  Floa Mon Jan 31, 2011 5:06 pm

PROSÍM PORAĎTE MI, SNAŽÍME SE O MIMINKO, ALE NEJDE TO. IKDYŽ DĚLÁME VŠECHNO JAK JE TŘEBA. VÍM, KDY MÁM OVULACI A MILUJEME SE PŘED NÍ BĚHEM NÍ I PO NÍ PLUS MINUS 2DNY..KAŽDÝ DEN PLODNÉHO OBDOBÍ...POLOHY TY NEJ PRO OPLODNĚNÍ, TZN. ZEZADU, MISIONÁŘ S POLŠTÁŘEM POD ZADKEM...PAK UŽ NEVSTÁVÁM, NOHY NAHOŘE MINIMÁLNĚ PŮL HODINY, TEN POLŠTÁŘ POD ZADKEM DO RÁNA...,ZAČALA JSEM BRÁT UTROGESTAN 16.-25.DEN CYKLU, KYS. LISTOVOU..I PRSTÍČKOVÁ METODA PROBĚHLA A NNNNNIIIICCCCC. NUTNO ŘÍCT, ŽE MI BUDE 35 A UŽ MÁM STRACH, ŽE SE MI TO NEPODAŘÍ NIKDY. A TO BYCH CHTĚLA JEŠTĚ 2DĚTI. MÁM JEDNU DCERU, PŘÍTELI BUDE 38 A MÁ 2 SYNY, ALE TEĎ JSME SPOLU A CHCEME SPOLEČNÉ MIMINKO. NEDAŘÍ SE... JSEM ZOUFALÁ. PŘÍTEL TO NEMYSLEL ZLE, ALE MOC MI TO NEPOMOHLO, KDYŽ MI ŘEKL, ŽE S JEHO BÝVALOU JIM TO V OBOU PŘÍPADECH VYŠLO NAPOPRVÉ...PROSTĚ SI ŘEKLI ŽE TEĎ SI VYROBÍ DÍTĚ A PROSTĚ TO TAK BYLO. CÍTÍM SE JAK IDIOT. NEBO SPÍŠ TAK HNUSNĚ, ŽE JE TO MOJE VINA, ŽE NEJSEM "TAK DOBRÁ JAK ONA"... MÁM TOTIŽ VŽDY PO DALŠÍM POKUSU POCIT, ŽE TĚHOTNÁ JSEM,ALE PAK ŽE TO NEUDRŽÍM...A MIMI ODEJDE S MENSTRUACÍ.. .MÍVÁM TOTIŽ TEĎ CO TO ZKOUŠÍME VĚTŠÍ BOLESTI V PODBŘIŠKU NEŽ OBVYKLE A SILNÉ KRVÁCENÍ S KOUSKY SLIZNICE, COŽ JSEM DŘÍV VIDĚLA MÁLOKDY. A TAKY PŘED MS ŠPINÍM TAK 3DNY A TO JSEM TAKY NEMÍVALA. MÁM TOTIŽ OBAVY, ŽE JE TO TAKHLE: OPLODNĚNÍ SE PODAŘÍ, PAK SE JDE VAJÍČKO HNÍZDIT A PROTO ŠPINÍM, ALE NEUDRŽÍ SE TO A ODEJDE S MS... A TO MĚ DRTÍ...NEVÍM CO DĚLAT. MOC PO TOM DÍTĚTÍ TOUŽÍM A PŘÍTEL TAKY. BOJÍM SE TAKY O NÁŠ VZTAH, MÁME PLÁNY, TOUHU NAPLNIT JE NAŠIMI DĚTMI, ALE CO KDYŽ TO NEPŮJDE... CÍTÍM SE PŘÍŠERNĚ...JAKO PRÁZDNÁ NÁDOBA...S MOU PSYCHIKOU JE TO TEĎ ŠPATNÉ...

Floa
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

HOLKY PORAĎTE MI.. Empty Ten pocit znám...

Příspěvek  Hebe Tue Mar 01, 2011 2:32 pm

Dobrý den,
mám hodně podobnou zkušenost - pocit, že dojde k otěhotnení, a pak to skončí s menstruací, silnější bolesti a krvácení a podobně - jak popisujete. Ty pocity také znám také moc dobře, i když teď je to už o něco lepší, časem se to trochu srovnalo (hlavně odkdy jsme požádali o adopci).
O děťátko se snažíme už skoro 5 let, zatím neúspěšně, ale myslím že jsem zatím došla na několik zajímavých věcí, které by pro Vás mohly být užitečné. Kontaktujte mě na mailu info@fertility.sk, nebo zkuste poradenství zdarma na stránce http://www.fertility.sk/riesenie-problemov/poradenstvo/.
Držím palečky!
Hebe

Hebe

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 01. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

HOLKY PORAĎTE MI.. Empty když to nejde

Příspěvek  bojuj Tue May 17, 2011 5:05 pm

Ahoj,
ten příběh znám. Toužila jsem po dítěti 7 let. A moje moudro z toho?
Hlavně musí být v pořádku vztah. Těžko počnu, když budu mít pocit, že na tom něco závisí (např. partnerova láska, neboli to, jestli budeme spolu. 2 roky mi trvalo, než jsem pochopila, a uvěřila (!), že by se mnou byl i kdybych neměla mít dítě nikdy).
Po 7 letech se stal zázrak, otěhotněla jsem. Nemám na to vůbec žádnou teorii, jak se to mohlo stát. Během těch let jsem zkusila už všechno a nikdy nic nezabralo.
Zrození života je zázrak.
A zázraky se dějou.
Tak nepanikařte.

bojuj
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

HOLKY PORAĎTE MI.. Empty netlač na pilu

Příspěvek  havlín Wed Feb 15, 2012 12:45 pm

Ahoj,odpovídala jsem na dotaz Mikie,jak jsem otěhotněla já.V sekci "když se mimnko nedaří".Podívej se tam. Mě je 36 a ještě nemám žádné děti. Asi musíš povolit v tom neustálém myšlení na mimimnko. ULEVÍ se ti a pomůže ti to,aby mimi zůstalo kde má.! Kup si Gynex,má výborné výsledky!! nestačila jsem doužívat ani první balení. V těhotenství se nesmí brát.

havlín

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 15. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

HOLKY PORAĎTE MI.. Empty Re: HOLKY PORAĎTE MI..

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru