JAK NA MIMINKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jsem těhotná?? Nebo mám zbytečně strach??

Goto down

Jsem těhotná?? Nebo mám zbytečně strach??  Empty Jsem těhotná?? Nebo mám zbytečně strach??

Příspěvek  Bublina Tue Sep 28, 2010 4:44 pm

Dobrý den, měla bych takový dotaz. Je mi 18 let a asi přes rok jsem brala hormonální antikoncepci. Ale zhruba před 2 měsíci, mi doktoři našli leidenské mutaci, takže jsem musela antikoncepci okamžitě vysadit. První menstruace po vysazení byla v celku normální, možná o jeden až dva dny později, než při užívání prášků. Tento víkend, jsem měla dostat další menstruaci, ale dnes je úterý a já pořád nic... Nedalo mi to a sedla jsem k internetu, kde jsem našla výpočet plodných dnů. Zadala jsem potřebné informace a nechala vypočítat svůj kalendář. Ukázalo se, že můj plodný den, byl 10. října. V ten den jsem byla z rovna s přítelem. Protože kvůli migrénám nemůžu užívat antikoncepční injekce a kvůli alergii na latex kondomy, musela jsem sáhnout po jiné variantě. Našla jsem se prostředek zvaný Pharmatex, od doby vysazení HK jsem ho už použila dvakrát, ale vždycky si můj přítel dával pozor, aby to nepustil do mě. I tohoto dne 10. října jsme dávali pozor, ale mám z toho špatný pocit, když vidím, že se menstruace nedostavila a zrovna tento den byl plodný Sad Žádám o radu, protože sama nevím, co dělat jako první krok... jestli mám zajít zítra do lékárny, nebo jít rovnou za gynekoložkou.. Děkuji moc za odpověď Smile budu ráda, když mi někdo poradí...

Bublina
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru