JAK NA MIMINKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Těhotná ano či ne?

Goto down

Těhotná ano či ne? Empty Těhotná ano či ne?

Příspěvek  Bee Tue Feb 09, 2010 10:04 am

Ahoj, před půl rokem jsem vysadila antikoncepci po 13 letech, dohodli jsme se s manželem, že počneme mimi. Je mi 31. První měsíce, jsme to nechali náhodě, nic. Tento poslední jsem pojala "vědecky" Very Happy . Nakoupila ovulační testy, vypočetla plodné dny....ale testy nic neukázaly, vždy jen slabounkou čárku, první tři dny, pak už nic. Ale snažili jsme se každý den, skoro. Před 4dny, bych se vsadila, že se to povedlo, byla jsem nervozní, točila se mi hlava (mám nízký tlak, tak to není nic neobvyklého), bylo špatně od žaludku (jako na vodě, při prudkém pohybu se mi chtělo zvracet, ale jen chtělo), nespavost, náladovost, bolest hlavy, dva dny mírné špinění, co nestálo, ani za řeč a hned zmizelo, a takový zvláštní pocit, co se nedá popsat....atd. Bazální teplotu mám stále nad 37,2 už 11 dní. Menstruaci bych měla dostat pozítří. Testy vyšly negativní. Jenže teď se ty příznaky změnily, jako před každou jinou menstruaci, obávám se, zda-li to nebyl planý poplach. Včera večer začalo trošinku malinkaté špinění. Jsem z toho už nešťastná. Bazální teplota, by přece klesla, kdyby měla přijít menstruace už dva dny před ní? Rolling Eyes

Bee

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 09. 02. 10

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru