JAK NA MIMINKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

snažíme se

Goto down

snažíme se Empty snažíme se

Příspěvek  milágros Sat Oct 17, 2009 4:30 pm

Ahoj všem snažilkám.
Snažíme se už 11 měsíců. Přítel byl na spermigramu a dopadl dobře, já na folikulometrii taky dobrý. Dostala jsem utrogestan na srovnání cyklu - utrogestan (nasazeno jen jedno balení)zvyšuje šance na otěhotnění, tak mi doktorka řekla, že teď by to už mohlo vyjít a pokud ne tak mám přijít a nasadí léčbu. Poslední M jsem měla 23.9 po dobrání utrogestanu, ovulace proběhla 7.10 (sledováno ovulačními testy) v tomto dni jsme se pokoušeli o mimi po 4denní sexuální abstinenci- použila tzv.prstíčkovou metodu, zvedla nožičky a podložila zadeček polštářkem. Jelikoš jsem to nevydržela čekat na další M udělala jsem si dne ráno t.j.17.10. těhotenský test - RapiClear - citlivost10mlU/ml, test je prý možno použít již 5.den po oplodnění (uvedeno v příbalovém letáku). Od 7.10 uběhlo 10dní, tak si myslím, že kdybych byla těhotná tak by to ten test už asi ukázal, nebo ne?? Je nějaká šance, že jsem těhotná??? již 3 dny mám dost citlivá a zvětšená prsa, pobolívá mě na pravé straně v podbřišku. Očekávaná M by měla být 20.10. (to čekání je děsné). Moc děkuji za odpověď.

milágros
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru