JAK NA MIMINKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jsem těhotná?

+2
Nieves
Admin
6 posters

Goto down

Jsem těhotná? Empty Jsem těhotná?

Příspěvek  Admin Sat Aug 30, 2008 6:52 pm

Diskuze o prvních příznacích
Admin
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 26
Registration date : 21. 08. 08

https://futurebaby.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Jsem těhotná? Empty hodnoty HCG

Příspěvek  michamic Tue Nov 18, 2008 2:47 pm

Dneska jsem byla na krvi,protože jsem si dělala 3x těhu test s citlivostí 10 mIU/ml a 1x těhu test s citlivostí 25 mIU/ml, všechny testíky vyšly slabě pozitivní. Na krvi mi dneska vyšel výsledek <0,5 IU/l. Jenže sestra mi jen strčila papír s výsledkem do ruky a nic mi k tomu neřekal. Gynekolog má dovolenou. Jsem nebo nejsem těhotná???

michamic
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jsem těhotná? Empty Re: Jsem těhotná?

Příspěvek  Nieves Tue Nov 18, 2008 5:01 pm

Ahoj, já teda nejsem odborník, ale to mIU/ml je prý stejné jako IU/l, takže těhotná nejsi, 0, 5 je málo. No ale kdo ví, třeba se z toho ještě miminko vyklube Very Happy
Nieves
Nieves

Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Jsem těhotná? Empty ...

Příspěvek  Vev Thu Nov 20, 2008 10:13 am

ahoj... já si dělala testy a všechny byli pozitivní... ale když jsem šla k doktorce a dělala mi ultrazvuk tak nic neviděla... nakonec mi brali krev,ale jěště nevím jak to dopadlo... už skoro dva týdny mám zpoždění... ale furt mě boli v podbřišku jako bych to měla dostat ,ale furt nic... to je šílený čekání na vysledky.... a mám strach,aby to třeba neylo mimoděložní.... Crying or Very sad

Vev
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jsem těhotná? Empty tehotna nebo ne?

Příspěvek  evicka Mon Nov 24, 2008 8:55 pm

dobry den,
chtela jsem se zeptat jestli muzu byt tehotna,i kdyz jsem v 16letech potratila,ted je mi 20a strasne se o to s pritelem snazime,tento mesic se mi stalo,ze jsemmela strasne kratkou menstruaci a mam porad neskutecne divne chute a kazde asi dve hodiny hlad.Tak jsem se chtela zeptat,jestli nemuzu byt tehotna.
Prosim,poradte mi.
Dekuji,Eva. Question

evicka
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jsem těhotná? Empty Re: Jsem těhotná?

Příspěvek  Nieves Tue Nov 25, 2008 10:06 pm

Podle mě být těhotná klidně můžeš. Už sis dělala test?
Nieves
Nieves

Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Jsem těhotná? Empty :-(

Příspěvek  poupatko8 Sun Dec 07, 2008 8:12 pm

holky potebuju poradit..byla sem u kartarky a rekla mi ze miminko nepujde kuli nakym zdravotnim problemum..ze nejdriv za 2 roky miminko..snazime se s pritelem 8 mesicu a ted mam dostat menstruaci 17.12 a najednou vcera jsem slabe hnede spinila a atak bych se chtela zeptat zda muzu byt tehotna??dkeuji

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Jsem těhotná? Empty Re: Jsem těhotná?

Příspěvek  Nieves Mon Dec 08, 2008 3:40 pm

Jestli se ti to špinění jinak nestává, tak to by mohlo být těhotenství. Na kartářky se jinak vykašli. Já jsem byla u několika a nic z toho co mi řekly se nesplnilo, takže si příště nechám zajít chuť. Hlavně tomu nevěř, protože pak si zafixuješ, že nemůžeš otěhotnět a tělo tě poslechne. Kartářky jsou nebezpečný.
Nieves
Nieves

Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Jsem těhotná? Empty jsem????

Příspěvek  poupatko8 Mon Dec 08, 2008 3:43 pm

Nieves napsal:Jestli se ti to špinění jinak nestává, tak to by mohlo být těhotenství. Na kartářky se jinak vykašli. Já jsem byla u několika a nic z toho co mi řekly se nesplnilo, takže si příště nechám zajít chuť. Hlavně tomu nevěř, protože pak si zafixuješ, že nemůžeš otěhotnět a tělo tě poslechne. Kartářky jsou nebezpečný.

asi máš pravdu ..nebudu je poslouchat:-(ale trochu me to vzalo...no normalne se mi to prave nestava tak vubec nevim...jinak me hrozne boli hlava tak nevim jestli sem jen treba nemohla nastydnout:-( Sad

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Jsem těhotná? Empty Re: Jsem těhotná?

Příspěvek  Nieves Tue Dec 09, 2008 12:33 am

To sem nikdy neslyšela, že by z nastydnutí mohlo být špinění. Ale prý to často bývá, když se vajíčko uhnizďuje. Držím pěsti.
Nieves
Nieves

Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Jsem těhotná? Empty Re: Jsem těhotná?

Příspěvek  poupatko8 Tue Dec 09, 2008 9:58 am

Nieves napsal:To sem nikdy neslyšela, že by z nastydnutí mohlo být špinění. Ale prý to často bývá, když se vajíčko uhnizďuje. Držím pěsti.

clovek nikdy nevi Very Happy aůle kdyby vyslo mimi nezlobila bych se....diky moc....

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Jsem těhotná? Empty jsem těhotna???

Příspěvek  janixaa Tue Dec 23, 2008 1:42 am

Ahojky mám jen takový dotaz,mám zpoždění asi 10 dni,tak jsem si dnes dělala 2 testy a oba jsou pozitivní,zítra se chystám k lékařce,ale mán strach,že mi řekne,že nejsem těhotná.nemohu tomu stále věřit,je to vymodlené miminko,máte tady někdo zkušenost,že jste si dělali test a vyšel,a pak vám doktorka řekla,že nejste? Crying or Very sad Rolling Eyes

janixaa
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jsem těhotná? Empty Re: Jsem těhotná?

Příspěvek  poupatko8 Thu Jan 01, 2009 1:42 am

janixaa napsal:Ahojky mám jen takový dotaz,mám zpoždění asi 10 dni,tak jsem si dnes dělala 2 testy a oba jsou pozitivní,zítra se chystám k lékařce,ale mán strach,že mi řekne,že nejsem těhotná.nemohu tomu stále věřit,je to vymodlené miminko,máte tady někdo zkušenost,že jste si dělali test a vyšel,a pak vám doktorka řekla,že nejste? Crying or Very sad Rolling Eyes

jani no jestli ti prece vysli testy oba pozitivni tak vby si tehotna mela byt..mas nejake priznaky???

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Jsem těhotná? Empty jsem těhotna??

Příspěvek  anonimka Sun Jan 11, 2009 6:05 pm

ahojky holky mám otázečku už pár dní mě bolí vaječníky a mám takovou divnou chut v puse!! menstruaci mám dostat až za 14 dní je mi tet furt zima a mám divnej výtok někdy býlej a někdy takovej hlenovytej až do žluta!! ještě jsem jsi nedělala test podle tabulky by mi ještě nic neukázal!! mohla bych bejt těhotna?? díky za odpověd

anonimka
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jsem těhotná? Empty Re: Jsem těhotná?

Příspěvek  poupatko Tue Jan 13, 2009 4:14 pm

ahojky anonimko...no podle me bys tehotna klidne byt mohla a prala bych ti to..uvidis az podle toho jestli dostanes menstruaci.,..a kdyz ne kup si test a uvidis Very Happy

poupatko
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jsem těhotná? Empty Re: Jsem těhotná?

Příspěvek  Monika Sun Feb 22, 2009 6:35 pm

Ahoj mám dotaz před několika dny jsem měla asi tří dení bílý výtok, může to být námka těhotenství?? Jinak jiné příznaky nemám prosím o odepsání děkuji Monika 18 let Crying or Very sad

Monika
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jsem těhotná? Empty Prosím o radu

Příspěvek  7jak Tue Mar 10, 2009 11:02 pm

Dobrý večer
Před několika dnami jsem náhodou narazila na tieto stránky a velice mne zaujali.
Potřebovala by jsem poradit. Síce už máme jednoho roštáka, budou mu tento měsíc 3 roky.
S manželem se snažíme už 15 měsíců o miminko. Bydlíme na vesnici, takže k doktorovi moc nechodím. Pomoci HA mi uprail ciklus, takže ho mám už rok pravidelní 28 dní. O nějakém měření teploty jsem ani nevedela. A práve tohle mne zajíma. Už 7 dní si ji měřím pravidelne a mám ji vždy 37,5. Včera jsem si ráno dělala test a jasne, že byl negatívní. Ale chílku na to jsem začala trošičku špinit, ale do 10 minut to prestalo. A večer se to opakovalo. Tohle sa mi ešte nikdy nestalo. Dnes ráno jsem mala teplotu ako vždy 37,5. Ale o hodinu pozdejc mi klesla na 37, 3 a v poledne dokonce na 37, 1. Tak jsem se smířila s tým, že to zase dostanu. Když jsme se s malím vrátili domu z odpolední procházky, tak jsem si ji jen tak cvične změřila znovu a mala jsem 37,7. Asi hodinku na to jsem zase začala trošičku špinit a teplota mi klesla na 37,5 kterou mám doted. Bohužel jsem po koupaní začala víc špinit. Takže asi mimi zase nebude. Jenomže mne už 11 dní bolí podbrišek a od minulé středy mne trápia nevolnosti. No, ne přímo, že by jsem zvracela ale mám takove pocit. A to stačí když na jídlo jenom pomyslím nebo se kouknu. Moc by jsem potřebovala poradit. U prvného těhotenství mne podbrišek nebolel, jen jsem byla utahaná a první 2 měsíce jsem dostala aj tak MS. Takže asi počkám, jak to bude a možná si o několik dní spravím nový test.
Nebo jaký je Vás názor. Vopred děkuji za jakoukoliv radu a pomoc.
Přeju všem čo možná nejpříjemnější večer.
Valentová

P.S.:
Tak bezva, už fak nevím. Síce se nestresuji,a le mám to tento měsíf nejaké divné. V životě jsem to takto nemala.
Ráno kolem 4 jsem se vzbudila, začala jsem trošku více krvácet, ale nič hrozného. No jo, ale kolem 9 mi to zase začalo přestávat. A jak by to nestačilo, tak v 19 hodin se zase ukázala jak kdyby nič. Je to jenom slabí, ale je. Takže už fakt nevím. Uvidím a asi příšty týden zavolám k doktorce. Tak ráda by jsem byla tehotná, ale jak to je v posledných dnech, tak nevím.
Děkuji všem za jakoukoliv radu.

7jak

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 10. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Jsem těhotná? Empty Dotaz

Příspěvek  Moni Wed May 13, 2009 11:23 pm

Ahoj holky,
chci se jen zeptat než půjdu k doktorce, jestli můžu mít negativní těho test i po 5 týdnech od posledního nechráněnýho styku.. Mam snad všechny příznaky na těhotenství, kromě zácpy nebo průjmu...Moc bych si přála mimi, ale fakt nevim...Poradíte?

Moni
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jsem těhotná? Empty Dotaz

Příspěvek  Moni Wed May 13, 2009 11:28 pm

Ahoj holky,
chci se jen zeptat než půjdu k doktorce, jestli můžu mít negativní těho test i po 5 týdnech od posledního nechráněnýho styku.. Mam snad všechny příznaky na těhotenství, kromě zácpy nebo průjmu...Moc bych si přála mimi, ale fakt nevim...Poradíte?
Moni
Anonymní

Moni
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jsem těhotná? Empty Kéž by :)

Příspěvek  Marcela.S Thu Nov 26, 2009 5:59 pm

Ahoj. Mám asi 2 dny před očekávanou menstruací..mám tlaky v podbřišku, ale není to bolest..je to zvláštní a semtam mě od toho bolí i žaludek. Žádné jiné ,,příznaky,, nemám. Nikdy předtím jsem před menstruací tyto pocity nepociťovala...tak si najivně říkám, že by to mohlo být mimčo. No uvidíme jestli se menstruce dostaví.

Marcela.S

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 26. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Jsem těhotná? Empty Re: Jsem těhotná?

Příspěvek  Dominika Tue Jul 06, 2010 10:19 am

Ahojky beru pravidelně antikoncepci, ale jeden prášek jsem si zapomněla vzít.Sice všude píšou, že se to stát nemůže při zapomenutí jednoho prášku, ale mě v poslední době pořád bolí hlava, jeden týden my nebylo dobře od žaludku a teď mě pobolívá v podbřišku, antikoncepci furt beru, menstruace přišla, ale mám z toho divný pocit, test si chci udělat až příští týden, protože se bojím, poraďte můžu otěhotnět?

Dominika
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jsem těhotná? Empty dotaz

Příspěvek  ni-tee Thu Jan 27, 2011 7:51 pm

Dobrý den,
už asi 4 dny mám pocit, jako před menstruací (mírné křeče v podbřišku, hustý až hlenovitý výtok, velká žízeň), ale tu mám dostat až za 10 dní. Také mám pocit tlaku v prsou a jsem strašně ospalá. S manželem se snažíme už asi půl roku, ale prozatím bezvýsledně. Možná si to jen moc přeju, ale myslíte, že bych mohla být těhotná?

ni-tee
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jsem těhotná? Empty jsem těhotná?

Příspěvek  Pavla Sat Jan 29, 2011 11:05 pm

Ahoj ještě jsem si test nedělala, ale v nejbližší době budu. A tak se chci zeptat na vaše názory.
Vynechala mi před pár dny menstruace, bolí mě bradavky, častěji chodím na záchod, chce se mi spát a dělá se mi špatně od žaludku.
Jak velká je možnost, že jsem těhotná?

Pavla
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jsem těhotná? Empty Re: Jsem těhotná?

Příspěvek  Zuzana Wed Mar 09, 2011 3:36 pm

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jestli mi někdo poradí - s manželem jsme se o mimi začali snažit teprve teď, měla jsem ovulaci, tak jsme to zkoušeli každý den. Nyní, 6. den po ovulaci, se cítím trochu divně, bolí mě břicho a docela se mi motá hlava, jsem unavená. Prsa mě nebolí, na zvracení mi není. Ale stejně bych chtěla vědět, jestli by to mohlo být těhotenství? Z testu to samozřejmě nezjistím, to je ještě brzo, ale mám jít o víkendu na oslavu narozenin a nevím, jestli můžu pít..:-) Nemáte někdo podobnou zkušenost? děkuju za odpověď.

Zuzana
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jsem těhotná? Empty Re: Jsem těhotná?

Příspěvek  marie1980 Tue Nov 29, 2011 1:01 am

Admin napsal:Diskuze o prvních příznacích
Ahojky,chci se zeptat jestli můžu být těhotná když jsem měla menstruaci 25.9. říjen nic pak jsem ji měla 4.11. a 24.11 jsem špinila no špinila spíš takový růžový výtok nebo jak bych to nazvala,pobolívá mě břicho jako kdybych to měla dostat,ale těhotenský test jsem si nedělala protože se bojím že by byl negativní. děkuji

marie1980

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 29. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Jsem těhotná? Empty Re: Jsem těhotná?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru