JAK NA MIMINKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

příznaky...

Goto down

příznaky... Empty příznaky...

Příspěvek  Lucka Wed Aug 05, 2009 10:36 am

Ahoj holky...
Chtěla jsem se zeptat...vím četla jsem to tu už několikrát jaké jsou příznaky atd...ale já jsem asi tak před 3 měsícemi vysadila antikoncepci a rozhodla se mít mimi....s přítelem jsem se tedy domluvily že se budem sanžit...začala jsem být strašně unavená a spavá ráno jsem nemohla ani vstát do práce...žádnou extra velkou fyzickou zátěž nemám..nikdy se mi to nestalo ,to je tak jedinej příznak ,který se me drží a příšel první..jenže já dostala asi před týdnem menstruaci, ale byla krátká ,krev úplně tmavá, skoro černá....2dny sešup a třetí den ani památky...dělala jsem si těhot. test a vyšel negativní...tak sme se snažily dál...a začlo to ..bolest v podbřišku...bolesti hlavy...pocit na zvracení...hrozně nafouklá...klouby...nu bud je to chřipka nebo nevím...u doktora jsem byla vše mu řekla ,dělal ultarzvuk nic nenašel...ale pry bez nechráněného sexu je to pravděpodobné...poradte mi děkuji

Lucka
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

příznaky... Empty Re: příznaky...

Příspěvek  Alča Tue Sep 15, 2009 3:41 pm

Ahoj Luci, já myslím, že bys klidně mohla být těhotná. Počkej ještě pár dnů a udělej si těhotenský test. Ten ukáže pozitivní po asi 10.-14. dnech od oplodnění. Jinak my se taky s manželem snažíme o mimi a teď už asi 3 dny jsem děsně nafouklá, přitom nejím nic nadýmavého. Počkám ještě týden a udělám test a doufám, že tam budou //! Taky Ti držím pěsti!

Alča
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

příznaky... Empty Re: příznaky...

Příspěvek  Kik Sun Jan 03, 2010 7:28 pm

Ahoj mě je 15 let.. no skoro 16 a měla jsem nechráněnný sex..Ten kluk říká ale že to vždycky dělá bez ochrany a že nikdy se nic nestalo..ale já jsem dostala chřipku...jsem unavená..nemám vubec chut na jídlo a nic..tak by mě zajímalo jestli to je možné..

Kik
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

příznaky... Empty Re: příznaky...

Příspěvek  Janča Tue Jan 12, 2010 9:42 pm

ahoj Potřebovala bych poradit...o mimi jsme se s přítelem nesnažili a normálně beru prášky sice jsem 2x vynechala protože jsem an to zapoměla ale jinak je normálně uživám...No a ted poslední 2 týdny jsem strašně unavená a ospala minulý týden jsem si dělala test a vyšel negativní...tento týden už mě bolý i hlava,v podbříšku mám křeče a mám pořád hroznej hlad a jím i jídla který bych nikdy nejedla a hrozně jsem se nafoukla...když jsem to řekla přítolovi tak mi přišlo že myslí jen na sebe jak to vyžehlí doma u rodičů a to mě docela dost mrzelo protože se ani trochu nezmínil o tom jak se cítím já No ....jen abych to upřesnila mě je 17 a mu bude 19...potřebovala bych poradit protože nevím sama co mám dělat...:(já jsem rozhodnutá že kdybych byla těhotná tak že si mimi nechám protože bych nedokázala je dát pryč ale přítel mi řiká abych ho pryč kdyžtak dala...D2kuji za odpověd

Janča
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

příznaky... Empty Re: příznaky...

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru