JAK NA MIMINKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jsem v tom?

Goto down

jsem v tom? Empty jsem v tom?

Příspěvek  Vilma Tue Jul 07, 2009 7:00 pm

Doufám, že mi už někdo poradí. 27.5. jsem měla dostat menses, asi týden před tím jsem byla cvičit a zamotala se mi hlava, pak se oběvil hustý bílý výtok a začaly mě bolet prsa po stranách a menses se nedostavila, asi 4 dny jsem byla na vážkách jestli se nám to povedlo nebo ne. Menses se mi dostavila 6.7. a dnes už je zase slabá a cítím divno v puse a mravenčení v bradavkách. Je možné, že jsem tehu? Test jsem si dělala 1.7. a byl negativní. Je normální, že se mi takhle posunuje menses, vždyť prášky neberu už rok a půl a po vysazení jsem ji měla každého 18. a od chvíle asi před 5 měsíci, co jsme se začali s přítelem snažit o mimi se mi spozdila nejdřív o týden, pak byla dvakrát do 30 dnů a teď bylo zpoždění 9 dnů. Je to normální? Sad

Vilma
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

jsem v tom? Empty Re: jsem v tom?

Příspěvek  Alena Thu Jul 23, 2009 3:04 pm

Ahoj Vilmo, podle toho co popisuješ, tak to vypadá na první příznaky těhotenství :-). Dneska jsem část dne strávila vyhledáváním těch prvních příznaků a vše co popisuješ tam bylo obsaženo, teda kromě té menstruace, ale posunování menstruace je asi normální, já to mám takhle taky, už několik let. Ale pokud si nejsi jistá, tak se na to zeptej gynekoložky nebo na stránkách nějaké poradny na netu, třeba rodina.cz, tam jsem viděla, že lékařka na dotazy odpovídá velice rychle. Docela často asi bývá i falešný pocit těhotenství, nejspíš hlavně u žen, co si moc přejou otěhotnět. Už je to delší doba, co jsi psala dotaz, zajímalo by mě, jak to dopadlo, jestli se to podařilo? Držím palce, ahoj Alena.

Alena
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru