JAK NA MIMINKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Asi Těhotná!!

Goto down

Asi Těhotná!! Empty Asi Těhotná!!

Příspěvek  Markéta Thu May 28, 2009 6:32 pm

Crying or Very sad Ahoj,chtěla jsem jen říct,že nevím jak na tom jsem v Pondělí jsem si měla vzít první tabletu(antikoncepci)ale,nevzala prostě jsem si ji nevzala ani v Úterý,Středu a právě ve středu jsme se spolu s mým přítelem milovali prostě,bez ničeho nozmálně se do mě udělal i když jsem si nevzala tabletu nevím co mě to napadlo..Teď mám strach,že bych mohla být těhotná..Ale, je tu velký problém je mi teprve sedmnáct let..Mám s toho velký strach..Co mám dělat!Děkuju Crying or Very sad

Markéta
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Asi Těhotná!! Empty Re: Asi Těhotná!!

Příspěvek  ááája Thu Nov 05, 2009 1:29 pm

mám podobný problém,.. den před tím, než jsem si šla pro antikoncepci jsem mela nechraneny sex s mym pritelem,... ted nemuzu dostat kramy, ranni teplotu jsem si merila.. mam 27,3.. s pritelem planujeme spolecny zivot, ale je mi teprve 16 a nevim, jestli jsem tehotna... mam chute, chce se mi porad spat, boli me hlava, nekdy mam i teploty.. na potrat bych ale urcite nesla... to bych tomu malymu nemohla udelat... takze si jdu za par dni koupit tehu test... a uvidime.. ale vite co??? docela se na to tesim,.. sice uz v 17 rodit... ale o nevadi :-)

ááája
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Asi Těhotná!! Empty Jsem na tom podobne

Příspěvek  Jája Wed Nov 11, 2009 10:24 pm

Tak jsem na tom upne stejne, po 9 dnech jsem byla na krevnich odberech ale byly negativni pry je ale treba jeste moc brzy tehu testy jsem si delala ale maji se delat az po vynechane MS, nemam sice extra nejake priznaky ale jsem dost unavena a mam sileny tlaky v podbrisku jako bych to mela dostat,ale nikdy sem takovy tlaky nemela, ted musim do 13.11. počkat jeslti se mi MS dostaví, kdyz ne musim na gyndu pale

Jája
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Asi Těhotná!! Empty Re: Asi Těhotná!!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru