JAK NA MIMINKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nevím jak na tom jsem

Goto down

Nevím jak na tom jsem Empty Nevím jak na tom jsem

Příspěvek  Lucinka Sat May 23, 2009 3:39 pm

Ahoj holky, no jak začít. Asi tím že si myslím že jsem těhotná. S přítelem si sice dáváme velký a to opravdu velký pozor, ale nějak se mi to nejeví. Min.týden mi zkončila moje ne moc pravidelná menstruace.A tento týden ve středu jsem si dělala test.Vyšel tak nějak divně.Kontrolní čárka byla vidět normálne ale ta druhá co ukazuje jesli ano nebo ne tak byla taková slaboučká.A to hodně slaboučká.Musela jsem se hrozně moc zaměřit abych tam něco viděla.No, jen tak by mě nenapadlo si dělat test, ale mám takovou změnu chtí.Např.kávu si dělám 7 let stejnou a stejně si ji i sladím.Ted když si dám jako obvykle 2 cukry tak se mi pusina kroutí jak je to přeslazené......a je takavých případu víc.A chipsy?????Ty nemužu ani vidět obrací se mi z nich žaludek.
A příznaky???To si myslím že ani snad nejsou.Jen se mi chce trochu víc čůrat než normálně, bolí mě záda.A nevím zda by to souviselo z těhotenstvím ale v podbříšku mám divné tlaky, a to to jako kdyby tlačení když by měla dojít menstruace.A to je jen zřídka.Nic jiného jsem ani nezaregistrovala.
Budu ráda když mi někdo napíše svuj názor, ale pokud mužu poprosit tak mi pište na :greg86@email.cz. Nejsem si jista zda bych o5 našla tyto stránečky.
Přeji krásný den všem super ženským co tady jsou.... lol!

Lucinka
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nevím jak na tom jsem Empty No děkuji

Příspěvek  Lucinka Fri Jul 03, 2009 1:50 pm

Děkuji že jste tak ochotní tady poradit. No

Lucinka
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru