JAK NA MIMINKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jsem těhotná ?

Goto down

jsem těhotná ? Empty jsem těhotná ?

Příspěvek  Iveta1987_2008 Sat Apr 11, 2009 3:29 pm

Dobrý den maminky,
měla bych od Vás jednu prosbu. Potřebovala bych poradit o tom zda jsem těhotná nebo nikoli. S přítelem jsem miminko neplánovali ale kdyby bylo byly bychom rádi. Teprve před měsícem jsem vysazovala antikoncepci a už přes týden jsem to nedostala. Cítila jsem v období kdy jsem měla dostat menstruaci takové malé křece a svírání v podbřišku. Mám takové divné chutě a cítím úplně všechno co druhý necití. Mám silný výtok a občas se mi zvedne žaludek ale zvracet jsem zatím nešla. Začala mě těď dost často bolet hlava, pořdá mám pocit žízně takže jsem schopná výpít 2 litry což u mě není normální protože jsem ten typ kterým stačí vypít skleničku denně a stačilo mi to. Jsem unavená a nic se mi nechce dělat ani v práci nic. Ale dělala jsem si už 2x těhotenský test a objevila se mi jen jedna čárka. Myslíte si že bych mohla být těhotná nebo že mám smolíka?
S koleginí v práci jsem zkoušela kouzlik prstýnkem (ona s tím má hodně zkušeností a pokaždý ji to vyšlo) a mě vyšlo že jsem těhotná ale ty těhotenské testy mě trochu znepokojují. Včera jsem si volala ke své doktorce a ta mi řekla ať si udělám test a za 28. dubna jdu k ní na kontrolu jestli sjem nebo nejsem těhotná ale bohužel na to nepřestávám myslet. Mám divný pocit že to nevyjde.
Dnes jsem zjistila, že jsem měla trochu krvácela teda spíš špinila (je to takový slabý a světle červený), myslíte si že už je tohle definitivní konec nad mým těhotenstvím?

Posím kdo má stejné zkušenosti poraďte mi. Naděje umíá poslední a prot i když těhotenské testy vyšly negativně pořád doudfám.

Předem děkuji za odpověď Crying or Very sad Sad Sad Sad

Iveta1987_2008

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 11. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru