JAK NA MIMINKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemůžeme otěhotnět

4 posters

Goto down

Nemůžeme otěhotnět Empty Nemůžeme otěhotnět

Příspěvek  janakara Sat Dec 13, 2008 6:41 pm

Snažíme se už půl roku

janakara
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemůžeme otěhotnět Empty Re: Nemůžeme otěhotnět

Příspěvek  poupatko8 Mon Dec 15, 2008 11:42 pm

janakara napsal:Snažíme se už půl roku

no vidiš mi už 9 měsíců a už to pomalu vzdávám Sad

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Nemůžeme otěhotnět Empty Re: Nemůžeme otěhotnět

Příspěvek  Asined Tue Mar 24, 2009 12:23 am

Čauky,jsem tu tak nějak poprvý.Holky,taky vám nejde otěhotnět?Nám taky ne a je to děs,co se týče psychiky

Asined

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 10. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Nemůžeme otěhotnět Empty marná snaha

Příspěvek  monulka. Sun Mar 29, 2009 6:28 pm

Ahoj holky, taky jsem tu poprvé. My se snažíme už rok a půl.... Sad co na to říct. Psychika je šílená. Už nevíme, co dělat...[u]

monulka.
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemůžeme otěhotnět Empty Re: Nemůžeme otěhotnět

Příspěvek  poupatko8 Sun Apr 26, 2009 6:33 pm

my už rok a taky to vzdávam

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Nemůžeme otěhotnět Empty TĚHOTENSVÍ

Příspěvek  POPELKA Sun May 17, 2009 11:18 am

NÁM SE TAKY POŘÁD NEDAŘÍ MIMINKO, ALE VZDÁVAT TO NEBUDEME
Sad

POPELKA
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemůžeme otěhotnět Empty Re: Nemůžeme otěhotnět

Příspěvek  andrejka Wed May 20, 2009 9:08 pm

ja nemužu otěhoptnět už 9měsicu mate nějake rady jak to mam ovlivnit? Začinam se bat že už to nepujde snad
nikdy.... Sad

andrejka
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemůžeme otěhotnět Empty Pro všechny, které se snaží otěhotnět

Příspěvek  Věra Thu May 28, 2009 3:37 pm

Jakmile se nedaří otěhotnět již skoro 1 rok, doporučuji dále nečekat a určitě jít na vyšetření (může jít klidně o nějakou banální věc, která se dá rychle vyřešit - píšu z vlastní zkušenosti). Já jsem byla po vyšetření u svého gynekologa v pořádku, ale zjistili jsme, že to vázne u partnera. Na doporučení mého gynekologa si nechal udělat spermiogram a zjistilo se, že má líné spermie. Na klinice reprodukční medicíny mu doporučili užívat určité vitamíny a po měsíci byl již spermiogram v pořádku (tzn. spermie byly schoplné oplodnit vajíčko).... Takže po roce marného snažení se nám do 3 měsíců podařilo otěhotnět a za dva měsíce už se nám narodí miminko!

Věra
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemůžeme otěhotnět Empty Re: Nemůžeme otěhotnět

Příspěvek  Lotta Wed Jun 10, 2009 7:04 pm

Také se už snažíme přes půl roku. Někdy jsem úplně na dně. Asi by to nebylo tak hrozné, kdyby okolo mě nebyla každá těhotná, to mě vždycky dostane na kolena. Né že bych to nikomu nepřála, to ne, ale asi víte o čem mluvím....
Zkoušely jste Femigard? - my ho s přítelem užíváme teprve pár dní, tak jsem zvědavá...
Jinak pro ty z vás, kdo se snaží déle jak rok, tak doporučuju minimálně spermiogram, ale ještě lépe důkladné vyšetření gynekologem, po roce snažení ho dělají...

Lotta
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemůžeme otěhotnět Empty Re: Nemůžeme otěhotnět

Příspěvek  noocyt Sun Jun 14, 2009 2:05 am

Ahojyk holky, tak se s přítelem snažíme přes 1,5 roku, na testech už sem byla a z mé strany je to v pořádku, v září jdu na kontrolu k doktorovi, a pokud se nepodaří do té doby otěhotnět tak provede další opatření atd.... Mám jak tu některé píšete okolo sebe moc těhotných holek, ale čím dál víc potkávám nebo znám hodne holek které tak jako já nemůžou delší dobu otěhotnět, takže si dodávám jistotu v tom že nejsem jediná a jak kukám je to normální, nej kámoška např. otěhotněla do 2 měsíců po vysadění antiny ale druhá kamoška až po 2,5 letech snažení a to testy oba měli oki. Je to vážně o tom hlavně na to nemyslet a netrápit se však ono to nějak dopadne. Slýchávám od holek hodně vět ve smyslu že se necítí ženou když nemohou mít dítě a pořád do kola... Psychyka dělá s lidským tělem hodně... prostě až to příde tak to příde. a v dnešní době je tolik možností jak mít potomka Smile

noocyt
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemůžeme otěhotnět Empty vyhra

Příspěvek  s. Mon Jul 13, 2009 5:05 pm

Co je to tu za negativni řeči.
My se snažili skoro rok a povedlo se,máme teď už dvouletou holčičku a chystáme se na druhý.Předpokládám,že to zase několik měsíců potrvá,,ale zaručeně to vyjde.Proč by taky nemělo.
Takže klid.
Říkejte si "jednou to prostě vyjde" a je to kolikrát lepší,,než jakákoliv hormonální terapie.

s.
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemůžeme otěhotnět Empty Re: Nemůžeme otěhotnět

Příspěvek  hanny Wed Aug 12, 2009 5:43 pm

A co je to ten Femiograd?

hanny
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemůžeme otěhotnět Empty Re: Nemůžeme otěhotnět

Příspěvek  HANNY Wed Aug 12, 2009 5:45 pm

FEMIGARD? Embarassed

HANNY
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemůžeme otěhotnět Empty miminko

Příspěvek  lasie Sun Aug 23, 2009 7:18 pm

Ahoj, my se taky už snažíme rok a 4 měsíc a taky furt nic.Je to hrozný. Hlavně ta psychika kolem mě je tedka spousta těhotných kamarádek.Chce se mi z toho brečet. Crying or Very sad

lasie
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemůžeme otěhotnět Empty nemůžeme otěhotnět

Příspěvek  janakara Mon Sep 07, 2009 7:38 am

Ahojky,

jsem ráda, že v tom nejsme sami. Už se snažíme o miminko více jak rok. Dokonce jsme byli s manželem na vyšetření a řekli nám, že jsme v naprostém pořádku. Jediným zádrhelem je má otočená děloha, ale to se dá prý v nejhorším případě vyřešit. Ale já bych raději přirozeně, tak se snažíme to nevzdávat. Má švagrová je ve svých 38letech těhotná a když nám to s přítelem říkali, tak jsem se psychicky zhroutila. Vysvobozením byli nejprve lázně s mou nejlepší kamarádkou a když jsme se vrátila, tak na mě doma čekalo od manžela překvapení. Pořídil mi stěňátko Zůlatého retrívra a nevěřila bych, jak mi to moc pomohlo. Můžu se o někoho starat. Tak snad brzy nám bude dopřáno i miminko. Věřím tomu! A Vám to přeju ze srdce taky...je to ten nejkrásnější dar a peníze ho nenahradí. bounce

janakara
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemůžeme otěhotnět Empty Re: Nemůžeme otěhotnět

Příspěvek  gabi Wed Mar 17, 2010 6:45 pm

jak uz jsem psala drive..my se taky snazime..uz pul roku, coz je podle doktora naprosto normalni...pri posledni porhlidce, ultrazvukem zjistil, ze mam pootocenou delohu, tudiz je vsechno spatne a jakakoli jina poloha nez zezadu je k nicemu Smile takze neveste hlavu a zkuste se zeptat gynekologa jak to vlastne mate, protoze tohle je pry docela bezna vec..btw moje mamka ma stejny problem a ja i bracha jsem "zadelani" zezadu Smile
Takze nase snazeni se muze pocitat od zacatku..takze ted zkousime "prvni mesic" a uvidime.
vsem drzim palce..snad se nam vsem brzo povede Smile

gabi
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemůžeme otěhotnět Empty Re: Nemůžeme otěhotnět

Příspěvek  poupatko8 Wed Mar 31, 2010 4:32 pm

my se s přítelem snažíme skoro 2 roky.spermiogram v normě, já byla na laparce a taky dobrý.tak nevím kde je problém.v dubnu sem objednaná na gyndu tak nám doporučí IUI tak uvidíme zda to vyjde nebo jestli budem muset na uměly.Držím Vám všem palečky a veřte že někdy to dopadne:-) Very Happy

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Nemůžeme otěhotnět Empty Nemůžeme otěhotnět

Příspěvek  Jana H. Sun Aug 15, 2010 7:12 pm

My se s přítelem snažíme už více než 4 roky. Byli jsme na všech možných vyšetrěních a jsme prý oba v pořádku. Zkoušeli jsme i umělé oplodnění, ale nic. Ale rozhodně nic nevzdáváme. A říkat tady, po 4 měsících, že se psychicky hroutíte??? Hlavně vydržte a držím všem palce. flower

Jana H.
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemůžeme otěhotnět Empty Re: Nemůžeme otěhotnět

Příspěvek  Monika Tue Jan 11, 2011 5:37 pm

Ahojky,

my se s manželem snažíme o miminko skoro 2 roky, teď nás čeká oba vyšetření

Monika

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 11. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Nemůžeme otěhotnět Empty Nedaří se otěhotnět

Příspěvek  Danuška Tue Mar 15, 2011 2:41 pm

Ahoj holky taky se nám s manželem nedaří otěhotnět, ale už jedno mimi máme a chceme druhé a i při prvním to nešlo hned mám takový problém,že před menstruací špiním a nic nepomáhá ani léky ani injekce už taky nevím co dál,ale naději a snahu nevzdáváme...Při prvním jsme se snažili 5 měsíců a také jsem špinila a teď už se taky snažíme 5 měsíců a nic ...Poraďte mi co mám dělat proti tomu špinění nebo je možné špinit a být těhu..test zatím nic neukázal...Ovul jsem měla 5.3.-6.3. takže bylo by možné otěhotnět a i tak začít špinit? Děkuji

Danuška
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemůžeme otěhotnět Empty co robit pre otehotnenie

Příspěvek  Enulienka Sun Feb 05, 2012 9:33 pm

ahojte,
k otehotneniu napomahaju i brusne tance. posilnuju sa pri nich svaly, ktore beznymi cvikmi ci pohybmi neprecvicite a je to prijemna zabava a uvolnenie :-)
kedze sa nam nedari 2,5 roka a chceme dietatko prirodzenou cestou, hoci sme uz obaja 30+
kombinujem teraz caj z kontryhelu, jogu, brusne tance a kyselinu listovu. a hlavne ziadny stres a neprestavat verit!
tak nam to snad konecne coskoro vyjde!
drzim vsetkym palce a zelam kopec zdravych deti :-)

Enulienka

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 05. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Nemůžeme otěhotnět Empty Re: Nemůžeme otěhotnět

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru