JAK NA MIMINKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

jsem těhotná??

4 posters

Goto down

jsem těhotná?? Empty jsem těhotná??

Příspěvek  sluníííí Mon Dec 01, 2008 1:04 am

ahoj,zdravím..na začátku měsíce října jsem byla na LPS,zda jsem v pořádku,jelikož jsem asi dva roky měla silné a časté bolesti v podbříšku..s přítelem jsme se snažili o mimi..mám po LPS,jsem v pořádku..ale mám také 14dní zpoždění..nebrala jsem pravidelně,vlastně skoro vůbec HA..test jsem si dělala,asi před 3dny a nic..jsem velmi unavená,motá se mi a bolí hlava..břicho mě bolí už asi přes týden,že bych to měla dostat,ale stále nic..prý je to ještě krátká doba..krevní testy by to už poznaly???děkuji za odpověď..

sluníííí
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

jsem těhotná?? Empty Re: jsem těhotná??

Příspěvek  poupatko8 Tue Dec 09, 2008 9:57 am

sluníííí napsal:ahoj,zdravím..na začátku měsíce října jsem byla na LPS,zda jsem v pořádku,jelikož jsem asi dva roky měla silné a časté bolesti v podbříšku..s přítelem jsme se snažili o mimi..mám po LPS,jsem v pořádku..ale mám také 14dní zpoždění..nebrala jsem pravidelně,vlastně skoro vůbec HA..test jsem si dělala,asi před 3dny a nic..jsem velmi unavená,motá se mi a bolí hlava..břicho mě bolí už asi přes týden,že bych to měla dostat,ale stále nic..prý je to ještě krátká doba..krevní testy by to už poznaly???děkuji za odpověď..

ahoj podle me klidne muzes byt tehotna..ale kdo vi..taky sem si myslela ze sem a ono nic:-(drzim palecky

poupatko8

Poeet p?íspivku : 39
Registration date : 03. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

jsem těhotná?? Empty Prosím o radu

Příspěvek  7jak Tue Mar 10, 2009 11:02 pm

Dobrý večer
Před několika dnami jsem náhodou narazila na tieto stránky a velice mne zaujali.
Potřebovala by jsem poradit. Síce už máme jednoho roštáka, budou mu tento měsíc 3 roky.
S manželem se snažíme už 15 měsíců o miminko. Bydlíme na vesnici, takže k doktorovi moc nechodím. Pomoci HA mi uprail ciklus, takže ho mám už rok pravidelní 28 dní. O nějakém měření teploty jsem ani nevedela. A práve tohle mne zajíma. Už 7 dní si ji měřím pravidelne a mám ji vždy 37,5. Včera jsem si ráno dělala test a jasne, že byl negatívní. Ale chílku na to jsem začala trošičku špinit, ale do 10 minut to prestalo. A večer se to opakovalo. Tohle sa mi ešte nikdy nestalo. Dnes ráno jsem mala teplotu ako vždy 37,5. Ale o hodinu pozdejc mi klesla na 37, 3 a v poledne dokonce na 37, 1. Tak jsem se smířila s tým, že to zase dostanu. Když jsme se s malím vrátili domu z odpolední procházky, tak jsem si ji jen tak cvične změřila znovu a mala jsem 37,7. Asi hodinku na to jsem zase začala trošičku špinit a teplota mi klesla na 37,5 kterou mám doted. Bohužel jsem po koupaní začala víc špinit. Takže asi mimi zase nebude. Jenomže mne už 11 dní bolí podbrišek a od minulé středy mne trápia nevolnosti. No, ne přímo, že by jsem zvracela ale mám takove pocit. A to stačí když na jídlo jenom pomyslím nebo se kouknu. Moc by jsem potřebovala poradit. U prvného těhotenství mne podbrišek nebolel, jen jsem byla utahaná a první 2 měsíce jsem dostala aj tak MS. Takže asi počkám, jak to bude a možná si o několik dní spravím nový test.
Nebo jaký je Vás názor. Vopred děkuji za jakoukoliv radu a pomoc.
Přeju všem čo možná nejpříjemnější večer.
Valentová

P.S.:
Tak bezva, už fak nevím. Síce se nestresuji,a le mám to tento měsíf nejaké divné. V životě jsem to takto nemala.
Ráno kolem 4 jsem se vzbudila, začala jsem trošku více krvácet, ale nič hrozného. No jo, ale kolem 9 mi to zase začalo přestávat. A jak by to nestačilo, tak v 19 hodin se zase ukázala jak kdyby nič. Je to jenom slabí, ale je. Takže už fakt nevím. Uvidím a asi příšty týden zavolám k doktorce. Tak ráda by jsem byla tehotná, ale jak to je v posledných dnech, tak nevím.
Děkuji všem za jakoukoliv radu.

7jak

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 10. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

jsem těhotná?? Empty Re: jsem těhotná??

Příspěvek  Berunka80 Thu Apr 16, 2009 2:39 pm

poupatko8 napsal:
sluníííí napsal:ahoj,zdravím..na začátku měsíce října jsem byla na LPS,zda jsem v pořádku,jelikož jsem asi dva roky měla silné a časté bolesti v podbříšku..s přítelem jsme se snažili o mimi..mám po LPS,jsem v pořádku..ale mám také 14dní zpoždění..nebrala jsem pravidelně,vlastně skoro vůbec HA..test jsem si dělala,asi před 3dny a nic..jsem velmi unavená,motá se mi a bolí hlava..břicho mě bolí už asi přes týden,že bych to měla dostat,ale stále nic..prý je to ještě krátká doba..krevní testy by to už poznaly???děkuji za odpověď..

ahoj podle me klidne muzes byt tehotna..ale kdo vi..taky sem si myslela ze sem a ono nic:-(drzim palecky

No myslím, že pokud máš 14dní zpoždění tak dle krevních testů už by to bylo poznat, spíš bych naběhla k dr. a nechala si nabrat krev nebo si dát injekci, aby se Ti srovnal cyklus Wink

Berunka80

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 16. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

jsem těhotná?? Empty jsem tehotná???

Příspěvek  Jarmila Wed Apr 29, 2009 1:58 pm

ahoj podle príznaku mužeš bejt tehotná,ale nemusíš.Krevní testy Ti to ukážou na 100 procen i kdyby jsi byla tehotná 2 dny.Znám to ze své zkušenosti a tak Ti preju hodne štestí.

Jarmila
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

jsem těhotná?? Empty Re: jsem těhotná??

Příspěvek  Zuzka Mon Nov 02, 2009 6:39 pm

Ahoj,
mám zpoždění 10 dní a před 2 dny jsem si dělala test a byla tam jen jedna čárka.Mám ještě počkat a pak si ho udělat znovu?

Zuzka

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 02. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

jsem těhotná?? Empty dotaz

Příspěvek  emjee Sun Nov 22, 2009 4:02 pm

Ahojky,chtěla jsem se poradit jestli třeba nemáte zkušenost,první měsíc se snažíme o mimi už pár dní je mi zle včera jsem si dělala testík a byla tam slabá čárka,dnes jsem opakovala test a čárka sílý jenže ms mám dostat až za 5 dní je to možné že jsem těhu??moc moc děkuji za odpověd

emjee
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

jsem těhotná?? Empty Re: jsem těhotná??

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru