JAK NA MIMINKO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velká úzkost a strach z neúspěchu pár dní po ovulaci

Goto down

Velká úzkost a strach z neúspěchu pár dní po ovulaci Empty Velká úzkost a strach z neúspěchu pár dní po ovulaci

Příspěvek  karolinaaa Sun Mar 10, 2013 12:21 am

Ahoj, jsem teprve 4 dny od ovulace, takže na testy je zatím brzo, ale přesto bych se chtěla zeptat, jestli je pravda, že žena hned na začátku pozná, že je těhotná. Už hodněkrát jsem to slyšela nebo četla a jednou (to jsem ještě miminko nechtěla) jsem se bála, že jsem těhu a mi můj gynekolog řekl, že kdybych těhu byla, měla bych mnoho nových pocitů na těle i na duchu (ale co on jako chlap může vědět...). Měly jste nějaké pocity, že jste těhu, i když bylo tak brzo? Nemyslím jen příznaky tělesné, ale třeba i psychického rázu - tj. jestli jste cítily, že je "něco jinak"?

Já to mám dnes totiž tak, že se strašně moc stresuju, přijde mi, že se to nepovedlo, mám úzkosti a chce se mi pořád brečet. Dneska jsme byli u příbuzných a já musela celý den zadržovat pláč. Nevím, jak se uklidnit. Jinak co se týče nějakých zvláštních příznaků, tak mi přijde, že mám citlivější prsa, ale jenom nahoře okolo bradavek. Ne, že by to bolelo, ale když se o ně čímkoli otřu nebo do nich lehce zatlačím prstem, je to nepříjmné, normálně mám tyhle pocity den dva (a obvykle na začátku ms), tenhle měsíc to začalo asi 2 dny před ovu a trvá doteď, jinak jsem dneska objevila takový hodně hustý bíložlutý hlen, ale to u mně není nic neobvyklého. No, doufám, že zítra už mi bude psychicky lépe, tyhle negativistické nálady mě ubíjí... A děkuju všem za případné odpovědi.

karolinaaa

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 10. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru